Chakotay a Tuvok se transportují na planetu, kde se místní velmi podobají členům Hvězdné flotily. Mají za úkol zjistit, co se to tu děje. Aby se dozvěděli něco více, transportují jednoho z místních na palubu Voyageru. (Varan)

Loki_Six

"I can keep my Human form. It's the little things that bother me. Breathing oxygen, bipedal locomotion and sleeping. The concept of being unconscious for eight hours a night, it's so... alien." ()

sirien

Konečně Voyager zase působí dojmem Star treku a ne jen náhodnýho sci-fi. Janeway dokonce výjimečně nedělá ostudu roli Starfleet kapitánky (!). Škoda, že začátek neni trochu dramatičtější a hlavně že to vyjednávání je pak tak nárazově odbytý - kdyby se v něm začala protistrana chovat autentičtějc a ne tak tuctově a promítla se tam i nějaká ideologie a mělo to víc výměn, mohlo to snadno dosáhnout i na 5* ()

PKD

Tohle je super. Konečně trochu té Země a velení flotily. Byť je to habaďůra, druhu 8472. Special quest star Zach Calligan (Hnusáci! Lidi!) z Gremlins 1+2 či též dvojice filmů Waxwork;-) ()