montel

Walshovi mají výročí, ale Jim musí pracovat. Cindy náhodou potká starou lásku Glena, který Cindy zamotá hlavu. Mezi Cindy a Jimem tak vzniká krize, kterou chtějí Brandon a Brenda vyřešit. Nakonec je to Jim, kdo jde za Glenem a vysvětlí mu, ať nechá jeho ženu na pokoji. Na škole se volí nový školní dýdžej. David se projeví, jako velký talent. Celkově je to asi nejnudnější díl. Slzičky: Brenda 3, Kelly 2, Cindy 1. 40% ()

Petroff

Trable v ráji rodičů Walshových. Táta moc pracuje a mámu to mrzí, je pořád sama. Jim by píchal. Cindy si o tom chce promluvit. "Potřebuju cítit víc důvěrností, Jime!" "Chápu" říká Jim, "tak já jdu zas dolů, musím ještě pracovat." Cindy potkává bývalého kamaráda, profi fotografa Glena. Zve ho domů a tam spolu sedí do 3 do rána na gauči a povídají si. Jim to vidí s nelibostí. Brenda s Brandonem se přihlašují do výzkumu dvojčat. Děti cítí rodičovské potíže a chtějí jim pomoci. Vystrojí jim večeři, jenže ta končí ještě před předkrmem hádkou. Cindy jede v noci ke Glenovi, ten si od toho slibuje kdoví co, ale srdcařka Walshová ho pošle do háje. Dvojčata ji vidí od Glena v noci odcházet. Jsou zdrceni. Brandon: "Takovej hnusnej vobšourník!" Brenda: "Co je vobšourník?" "Vobšourník, Brendo, to je takovej sexuální žebrák." "To snad není možný, Brandone, nastartuj a přejeď toho chlapa!" Glen se vztyčenou hlavou odchází a přeje všem krásný rodinný život. Brenda posléze reaguje, že to byla zápletka lepší, než Romeo a Julie, nebo Pretty Woman. Průběžnou dějovou linkou dílu je Davidovo přání stát se novým školním DJ. Dylan se ani neukázal. Ach jo. ()