Chuck Norris se svým parťákem bojují proti Prosatanovi, který se po devíti stech letech reinkarnoval do lidské podoby a snaží se ovládnout svět. Podle legend byla na začátku věků duše nejčernějších temnot vržena do hlubin. Ďábel byl přemožen zábleskem lidství, aby byl znovu povolán v době největšího zoufalství a bezmoci. Na svět se vplíží Satanův vyslanec Prosatanos a rozsévá zlo a zkázu – přemůže ho a uvězní však rytíř Lví srdce. Po devíti stech letech se do kobky, kde je Prosatanos uvězněn,vloupají zloději, hledající poklad – a Prosatanos se reinkarnuje do podoby člověka. Jeho totožnost odhalí rabín Shindler, ale je na Prosatana slabý. Vyšetřováním rabínovy vraždy jsou pověřeni detektivové Shatter a Jackson. Každý je jiný, ale společně tvoří sehraný tým, který postupně odhalí, za jakou maskou se zlo skrývá… (TV Prima)

Zevon odpad!

Přísahám, že jsem tento film viděl, kurva když já ale si za boha nemohu vzpomenou, o čem to bylo :-) Norris je prostě nezdolný, něco tak trapného nejde snad ani zabít. Šíleně plodný vrchol veškerého kýče, horší jak Michal David :-) ()

RajAthen

Chuck Norris vs Peklo, co dodat. Film, co se snaží být detektivkou, komedií s dětmi, hororem a chuckovinou zároveň si holt koleduje a dostanete tak předně to, co si vaše srdce při spuštění žádá. K daším Chuckovým dovednostem odteď patří, že dokáže probodnout zloducha i zcela tupým předmětem. Bravo. Pozoruhodným je pak i poslední záběr celého tohoto "satanistického" filmu.... ()

piglit

Nic neobvyklého. Chuck porazil samotného ďábla. Ovšem nebojoval s větším nasazením a ďábel utíkal, jak mohl, takže mu to trvalo 95 minut. Těším se na plánovaný crossover - Chuck proti Jyrkovi! ()

monty.cl

Chuck si zacvičil na total gymu a nakopal všem včetně Satana jako za mlada...skoro. Akorát už nevykopne tak vysoko...no ale pořád lepší než Walker z Texasu, takže asi tak...40% ()

martins

Jediné plus výskyt Chucka Norrise, jinak totální blbost. Jako Chuckův fanda jsem kdysi dávno těšil na jeho každý nový kousek, bohužel, zde už je vidět propad jeho filmů po roce 90, od posledního hitu Delta Force 2, přidal Norris každý rok jeden nový kousek, ale kvalitou předchozích filmů nedosáhl ani jeden. Pokud o vybočení z akční řady se nepovedl, tento rádoby hororový snímek, kde se Chuck objevil nejdříve jako mnich a poté jako policista bojující proti Prosatanusovi, který chce ovládnout a zníčit tento svět. Ve filmu se objeví i Sheree J. Wilson jako profesorova asistentka, dobře známá ze seriálu Dallas(manželka B.Ewinga) a hned vzápětí se představila jako prokurátorka Alex Cahillová s Norrisem v seriálu Walker Texas Rangers. ()

Hamar

Služebník Satanův Prosatanos udělá hloupou začátečnickou chybu, že proti sobě popudí samotného Chucka Norrise. Myslím, že i archanděl Gabriel by byl pro něj hratelnějším soupeřem. A tak pak už jen, víceménně, celý film tahá za kratší konec až do hořkého finále. Chuck následovaným vtipálkovským černošským vodníkem, jeho parťákem, mu v závěrečné scéně pěkně nakope prdel. Pekelník po pár kopačkách vždy zbaběle zmizí, aby na závěr okusil svou vlastní meducínu a byl propíchnutý ďábelským žezlem. Chuck se pak ještě naposledy zazubí na svou kamarádku z Walker Texas Ranger a vydá se za dalším dobrodružstvím. ()

Saxos

Doba natáčení desítek ďáblových filmů a samozřejmě alespoň v jednom si musela zahrát nesmrtelná legenda pokrevní Cherokee Chuck Norris. ()

Sunwheel

Chuck opäť v úlohe policajta, ktorý svojím útrpným neherectvom a dvoma mimikami dobije aj pekelnú príšeru. Miestami sa produkcia snažila vytvoriť viac dobrodružnejšiu atmosféru, no rozpočet to zamuroval do televíznej (ne)kvality. Jeho černošský kolega sa snažil dodať nejaký komediálny prvok, ale celý čas skôr irituje a vôbec nezapadá do hororovej atmosféry ktorú sa snažili vyčariť z úhlavného záporáka. Potenciál tam bol, no výsledok je (ako je to v prípade Golan/Globusu zvykom) tradične slabší. ()

ondra.p

Tenhle film je suprový a zábavný béčko, překvapivě má i slušnou atmosféru. Bavil jsem se u toho mnohem líp, než u zástupu českých romantických komedií. 55% ()

FrankMarx

Kult mého dětství. Přišlo mi to jako strašidelné, ale obávám se, že pokud bych viděl jen jednu scénu tohoto díla dnes, tak bych se neudržel a televizi musel prohodit oknem. ()