Knight Rider - Série 2

(série)
USA, (1983–1984), 17 h 23 min (Minutáž: 45–90 min)

Tvůrci:

Glen A. Larson

Kamera:

H. John Penner

Hudba:

Don Peake

David Hasselhoff, Edward Mulhare, Rebecca Holden, William Daniels, Richard Basehart (vypravěč), Daphne Ashbrook, Vicki Iovine, Arthur Taxier, Carl Strano (více)

Epizody(21)

Blazkowicz

Víc kalifornského prostředí, víc hlášek od KITTa a dějově dobré díly (nejen!) s Goliášem. Chybí tady Bonnie a scény s modely autíček jsou úplně na hlavu (proč to neudělali normálně?), ale i tak prostě ideální série. "To je myslím jednadvacet, děkuju Michele. Jenom štěstí začátečníka KITTe. Jak jsem slyšel, správná odpověď je 'Drž hubu a rozdávej'." 4* ()

majo25

2. séria je veľmi podobná tej prvej, okrem výmeny Bonnie za blonďavú April sa viamenej nič nemení. Teda s výnimkou toho, že sa hojne používajú modelíky KITTA pri trikových scénach, ktoré nemohli pôsobiť dobre ani v 80. rokoch. Najlepšie epizódy sú Ztráta paměti a Hadí tlama, prevláda však lepší nadpriemer. ()

• Tato epizoda je věnovaná památce Marcela Rafaela Marcelina, který zemřel, zatímco jeho otec Mario natáčel pro tento díl roli Julia. (cheyene)
  • Hned v úvodu hází vrhač nože okolo ženy. Ač vrhne 7 nožů, je ve výsledku ve zdi zabodnutých nožů jen 6. (Amper01)