Poručík Roland Sharp a jeho kolegyně Maggie vypátrají informátora Morgana Balla, po němž FBI chce, aby svědčil proti bossovi Johnu Cortlinovi. Když ho však předávají agentu Zaneovi, napadne je odstřelovač, který zraní Maggie a poté zabije Balla. Svědkyněmi jeho smrti se stane pět rozjívených roztleskávaček Anne, Teresa, Evie, Heather a Barbara. Jsou sice vyslechnuty, jejich popisy vraha jsou však k ničemu. Zklamaného Sharpa čeká ještě horší zpráva. Dívky se ocitly v nebezpečí a někdo je musí chránit. Přesněji řečeno, on je musí chránit. Je rozvedený, a přestože má na střední škole dceru Emmu, svět rozjařených holek je mu úplně cizí. Nastoupí jako nový asistent trenéra s vědomím, že uhlídat holky, které se chtějí jen bavit, bude téměř nemožné. Proto se rozhodne nastolit tvrdý řád. Dívky se sice snaží jeho pravidla sabotovat, Sharp ale dosáhne svého. Situace se zkomplikuje, když jedna z dívek použije telefon a zavolá Sharpově dceři. Zrádný agent FBI, který pracuje pro Cortlina, ji totiž zná a dostane se tak na stopu Sharpa a jeho roztleskávaček. (TV Nova)

demovka

Film pro ženské! Napíšu to jednoduše, na jednom programu dávali Nějak se to komplikuje a na druhém Pána domu. Pán domu mi přišel zajímavější, i když jsem ho už viděla. Ten druhý ne a nudila jsem se u něj. Prostě jsem se s Tommy Lee Jonesem bavila víc a zajímal mě střet starého pocitivce a rozverných mlaďasek. A celou dobu jsem se o ně bála, přestože jsem věděla, že to přijde. ()

bjehna

Docela úsměvné. Místy bylo pár né úplně špatnývh vtipů ale ke konci se to zazdilo a spadlo na absolutní podprůměr kdy ani Tommyho "úsměv" to nezachránil. ()

Chlo0opek

Taková klasická blbůstka postavená na tom, že jsou zde rozleskávačky = budou zde vidět spoře oděné děvy, divák se bude dívat jen na ně, takže příběh není důležitej... o tom svědčí i to, že už pár desítek minut po shlédnutí už ani pořádně nevím, o co tam vlastně šlo a jak se vlastně vyřešil ten zločin. Možná lehce lepší 1*. ()

KapitanKuraz

Tuctovka, ale dobre podaná, perfektný herci a to aj mladé kočky, čo dnes vidno v kvalitkách. Super, šušne mi z nosu strieľali od smiechu. ()

padlar

Dle mého to zase není až tak špatný film, jak by se podlemístních hodnocení mohlo zdát. Taková příjemná oddychovka na nedělní odpoledne, která místy i dokáže pobavit. ()

nogi

Dobrá komedie pro nenáročné, i když ani těm bych nedoporučovala očekávat zázraky od konce filmu.. ;) ()

Sasquatch

Velice povedená komedie, s několika vynikajícími vtipy. Narozdíl od některých rádobyvtipných komedií a prvoplánových vtipů přirozené, nepřehrávané. Slečny také velice koukatelné:) Není to žádné veledílo, ale v dané oblasti opravdu nadprůměr. Výborně jsem se bavil. ()

luukaas

Tommy Lee Jones, se prostě na filmy pro mladší generaci, která vyrůstá na ujetých stupiditách MTV nehodí..Tenhle pokus nevyšel, několikrát se zasmějete, ale nějakou dávku vtipu a akce, rozptýlení nečekejte...klasika, která nabízí to co většina podobných filmů...a to je NIC. ()

Profík

Potenciál to určitě mělo, ale zůstalo to na těžkém průměru, který zachraňuje jen Tommy Lee Jones a trocha toho humoru. Jeen tak tak jsem dal 3, je to tak na hraně. 50%. ()

Ghedina

Dokonale etnicky poskládaná dívčí verze New Kids On The Block v zajetí,bože proč zrovna jeho,Tommy Lee Jonese.Nevydržel jsem do konce a není se čemu divit.Krutopřísný gangster svou prodlouženou rukou,ze začátku střílí po všem,co by mohlo ohrozit a pak se až příliš amatérským způsobem snaží dostat k potenciální svědecké pětici pitomých holek.Nad scénami jsem kroutil hlavou už v prvních 5 minutách filmu a pomalu jsem začal přemýšlet,jestli nejsem nějakým pokusným králíkem filmového experimentu.Poté,co ten tlustý negr se snaží v Red Bull BC One porazit svým trapným pokusem o breakdance ty nafintěné rozstleskávačky jsem to vypl s jasným rozhodnutím,udělit jednu hvězdu za perfektně naraženého stetsona na hlavě TLJ,který mi tak aspoň trochu připomněl jeho slavné herecké epizody. ()

Amphicyoni

Je to kravina, ale člověk se u toho dobře pobaví, takže komedie zcela plní svůj účel. A když člověk připočte složení maskota, vyšplhá se to ke 4 hvězdičkám. ()

protonpost

Hodnocení filmu je podle mne podhodnoceno, proto dávám 5 i když bych normálně dal asi 3. Film má vtipný scénář a skvělý výkon T. L. Jonese. Ano je to odychový film, ale perfektně a vtipně zpracované řemeslo kde jsem se mnohokrát nasmál. Herci své jednoduché role nepřehrávají a když se tam objeví, za mlada překrásná (omlouvám se), Anne Archer (hvězda pro mne kultovního filmu Zelený led) nelze hodnotit jinak. ()