Zikus

Očekával jsem mnohem víc, ale taky na mě neni dost silný skoro nic... Závěrečný mučení byla fakt síla, jinak jsem se většinu času nudil, ale je obdivuhodný, že někdo něco takovýho v tý době natočil... ()

Deftie odpad!

Úchylný, kontroverzný, odporný. Zároveň nie je až tak náročné v ňom vidieť metafory (aspoň teda očividné), čím niektorí môžu ospravedlňovať hrôzy, ktorých svedkami sú diváci filmu. Dané pripodobenia sa ale jednoznačne dali vyjadriť ľudskejšie a zároveň rovnako silno. Toto, toto už bolo príliš, chápem, že režisér potreboval, aby ľudia boli šokovaní a donútení nenávidieť podobné zverstvá, ale myslím, že toto prekročenie všetkých hraníc vcelku úspešne zahatalo rozumnú debatu a snahu vidieť za zvrátenosťami niečo viac, resp. vôbec Salo dopozerať. ()

Fightluki odpad!

Absolutní šílenost, nic nechuťnějšího jsem neviděl ale herci vypadají, že si role vyloženě užívají (hlavně šilhající frajer). ()

1985lula odpad!

Videla som už všeličo, ale tento film bol určite najkontroverznejší zo všetkých, ktoré som k dnešnému dňu videla. Obsahovo mi to pripomína skôr nejaké fekálne porno. ()

kukkik odpad!

Momentální 46% je nepochopitelné hodnocení pro to, co jsem včera viděl. Tohle musel vymyslet, zahrát , zrežírovat a zaplatit jedině psychopat. Úchylná, samoúčelná prasečina, prachsprosté gay porno, upřímně lituju všechny, kteří na to šli snad kdysi do kina a neméně i všechny, co to kdy viděli. Nemluvě o těch, kteří v tom snad účinkovali.. Tohle je jen duševní choroba, oštítkovaná coby umění; k tomu není co víc dodat, snad jedině - odpad! ()

andrew88 odpad!

Já nevím, jak tohle vůbec hodnotit....nedá se na to skoro dívat. Místo popcornu si vzít tak kbelík na zvratky! ()

Maximilianus

Čo sa týka porovnania s knižnou predlohou, tak tento film nemal ani zďaleka také grády, a hoci kniha nebola dokončená, tento film pôsobil tiež nedokončene, avšak navyše aj bez hlavy a päty, a zúžil všetko zaujímavé z knihy, na čom stála psychika postáv a výpoveď vtedajšej doby, iba na zlomok. Navyše to bolo prenesené do súčasnosti, čo ani nemalo význam. Marquis de Sade chcel ukázať spoločnosť 18. storočia, a Pier Paolo Pasolini chcel iba natočiť kontroverzný film. 5,2/10. ()

Allegro.g. odpad!

Tenhle film je asi tak dobrý jako byl Hitler dobrý milenec a jak dobře chutná hezky uležený exkrement. Naprosto netuším, co tvůrce vedlo k natočení tohoto díla a ani to vědět nechci. Samoúčelné násilí a přehlídka různých druhů perverzí vhodná tak možná pro vyjukané studenty prvních ročníků. ()

Mocoft

Myslím, že ačkoli porno neuvidíte, nechutné to je až dost. Speciálně "Kruh výkalů". Abych se nepozvracel, musel jsem si neustále opakovat "Je to čokoláda!!! Je to čokoláda!!! Je to čokoláda!!!" Režisér měl co sdělit a opravdu to sdělil, ale šlo to udělat i za cenu menšího odporu... V efektech už dlouho síla není... Občas jsem si říkal, jak na to mohl sehnat herce :-O ()

KillerZeli odpad!

Každý komu se tento film líbil by se nad sebou měl pořádně zamyslet a přihlásit se na léčbu do Bohnic, protoze toto je něco tak nestravitelného, že i mě se zvedal zaludek do nebeských výšin - ještě nikdy jsem nedokoukal film a nyní jsem neudělal opak a byla to chyba... příště si rozmyslím nez nejakemu filmu dam odpad!... ()

sup

Poselství to sice obsahuje, a ne zrovna úplně laciné, ale jinak je to do nebevolající nuda a občas i nechutnost. Smysluplnější mi přijde přečíst si díla, na které film odkazuje, ty jsou i zábavnější i myšlenkově bohatší. ()

bednyo

Uff...Salò som videl 2x (!) v kine (!)...Zdrcujúci zážitok (?), ktorý Pasoliniho v mojich očiach postavil do nepekného svetla. Okrem toho, v rade predo mnou sedel asi 50 ročný týpek, čo si tam mastil ftáka - vtedy som nejak pochopil slová kamoša, čo ma púštal zadara, že vidieť raz stačí, vidieť 2x niečo znamená, vidieť viac krát.....ehm ()

biopanic

Výsmech svojej predlohy. Saló aneb 120 dnů sodomy patrí medzi moje obľúbené knihy, ale tento podpriemerný gýč má s ňou spoločné máločo. ()

Ewík

Četla jsem knihu a s napětím čekala, jak asi bude vypadat filmové zpracování. Jj, je to zvrhlé, obscénní a nechutné a doopravdy nejodpornější byl pro mě prezident. Fuj. Vypravěčky byly úžasné osůbky užívající si svůj part. Také se to stupňuje jako v knize a na konci už hrátky se sexem nemají pranic společného. Je samozřejmě něco jiného vidět věci na vlastní oči a číst o tom, ale přeci jen, když fantazie pracuje na plné obrátky, i to je dost silné kafe. Pořád přemýšlím, proč se mi ten film tolik nelíbil. Myslím, že proto, že film diváka nevtáhnul do děje (alespoň mě moc ne). Občas se někdo snažil něco impulzivního udělat, ale nepůsobili na mě, že si to užívají. Asi nejsem dost zvrhlá na tenhle film, že jsem si to nedokázala užít. Třeba to časem přijde. ()

Doomer

Snaha sokovat za kazdou cenu ale musim rict ze tady se to i docela dari. Pane vrchni hovno-knedlo-zelo a noste na stul! ()

SergioCamp

Zlo a ponizeni v te nejhorsi mozne forme. Mozna, ze ten pocit znechuceni je vysledkem jeho zameru ???...nevim. Kazdopadne musim dát **** za dojem, ktery to ve me vyvolalo (ikdyz takovy). ()

12. Seminář archivniho filmu: Marco Ferreri

12. Seminář archivniho filmu: Marco Ferreri