Série(5) / Epizody(52)

Ren a Stimpy, celými jmény Ren Höek a Stimpson J. Cat jsou pes a kocour, kteří se však jen těžko ke svým živočišným druhům dají přiřadit. Ren je psychotická nervní čivava s astmatem, Stimpy je tlustý líný kocour s modrým nosem. Ale hlavně jsou oba velmi, velmi, velmi nechutní.
Na televizní obrazovky byli svými tvůrci vypuštěni 11. srpna 1991 a nadělali tam pěknou paseku. během pěti serií obsahujících 52 dílů předvedli milionům lidí, jak lze honit pšouk po celém městě, zúčastnit se soutěže o nejodpornější zvíře na světě a podobné vylomeniny.
V roce 2003 zaznamenali comeback v ještě drsnější verzi pod názvem Ren & Stimpy "Adult Party Cartoon" čili animák pro dospělé. Odvysílány však byly pouze tři díly, více jich televizní společnost nedokázala skousnout. Zajímavostí také je, že v epizodě Powdered Toast Man daboval roli papeže Frank Zappa. (filiperros)

Fifipek

Tento serial je dokonalym vychovnym prostredkem pro deti - budou si umet take udelat sbirku skritku z nosu, plivancu ci pouzitych naplasti! Neuveritelne osklivy a zabavny zaroven! ()

Hever

Neuvěřitelná prdel, tolik fekálního humoru v seriálu pro děti jsem nezažil - onehdá to vysílali brzo ráno v sobotu na Nově. Nechutnou kreslenou frašku, v které se dva bezpohlavní psi v jednou kuse válí ve fekáliích, prdí, čichají k posranému prstu či genitáliím a jí holuby prostě musíte vidět. ()

stromekk

Když jsem chodil do školy, byl to náš kultovní seriál. Po jeho nynějším shlédnutí mi připadá všechno strašné - trapná animace, zabržděné dialogy, mizivé procento vtipu... Jedna hvězda za vánoční přípěh o smrádkovi a druhá za Poleno. ()

LuckyDuckie

tady nejde o animaci, toto pro mě svého času bývala Cartoon Networková kultovní záležitost. jasně, nechuťárny typu hledám svůj zosobněný ztracený prd a moc se mi po něm stýská ... ale který děcko by vydrželo nedívat se na to, když se rodiče tolik snažili o tabuizaci ;) ()

Jeník

Astmatická čivava a dementní kocour a jejich sbírka soplů v geniální grotesce udělají prdem frašku z čehokoliv (především pak ze slušných tv dětských šou). Ozkoušejte svůj smysl pro humor na řácky vybroušené perličce. Základ! ()

J.e.r.e.c

Největší úlet v historii seriálů „pro děti“. Svého potomka bych na podobnou magořinu nenechal dívat ani minutu, bál bych se, že už ta mu přivodí doživotní následky, podobně jako vtip zabiják od Monty Pythonů. Nevěřím, že tvůrci nebyli pod vlivem drog, nejlépe hned několika najednou. Je neskutečné, kolik rozličných grimas, ksichtů a šklebů animátoři vytvořili, tím se musel bavit nějaký šílenec. Umanutý a metodický šílenec. Píšu to poměrně často, ale snad nikde jinde (kromě Pulp Fiction) není k plnému vychutnání si nutný český dabing. V originále znějí oba výtečníci jako nudně průměrné postavičky, zato v češtině je Stimpy už podle hlasu vypatlanec první třídy a Ren zase chodící neuróza. Čímž jsou dokonale zdůrazněny klíčové aspekty jejich charakterů. Upřímně napsáno, neviděl jsem dostatečný počet epizod, asi tak 10-15, možná 20 (z celkových cca 90ti), abych mohl tuhle perlu objektivně posoudit. Ale na objektivitu vám vy-víte-co ! 100 % ()

Cortyx

velice zvláštní seriál,kterej jsem viděl onehdá na mladičke televizi nova ... ale chtěl bych to po těch letech vidět znova :-) ()

Mykhaluu

Naprostá nepochopitelná zvrhlost, která si proklestila cestu na obrazovky TV NOVA v roce 1994, z jistého důvodu si to pamatuji přesně! :) ()

krvinka56 odpad!

Naprosto odporná kresba.Příběhy sou děs .Něco tak nechutného a odporného sem snad nikdy neviděl.A doufám že ani neuvidím.Snesu hodně ale tohle je i na mne moc. ()