Lois po rodinném výletu zablokují aplikaci na pronájem rekreačních objektů a obviní ji z krádeže. (Disney+)

Trevor

Predstavte si toto. Liberálny neofašistický autori vyriešia problém s tým že Stewie s Brianom nedokážu predať karamelky tak, že si nájdu niekoho tak hlúpeho aby to kúpil a tu - úplne nečakane - zájdu na kampaň Donalda Trumpa. Tak akon tomuto garbagu ľudskej spoločnosti v USA drbe v tupých hlavách z Trumpa tak na Slovensku tomu najtupšiemu odpadu drbe z Fycciního, v Česku zo Zemana, celej EU Rope z Orbana a Erdogana a 3/4 sveta z Putina. Ľudstvo je v dobrých sračkách...nebyť tohto "vtipného" momentu (celá linka so Stewieho nápadom stála za *****) v pohode by to epizóda vytiahla aj na 4*, pretože Lois a jej príbeh neboli vôbec zlé. A aj tu autori vložili svoj korektný trúd do deja, nechoďte bývať za výhodnú cenu k iným ľuďom, skrachujú hotely bohatým majiteľom a tie svine budú musieť začať pracovať, nebudú platiť za reklamy a sponzorovať nás a tak budeme musieť začať pracovať aj my...bububu pekne do hotela :-D. ()