Válečný veterán a milovník šestákových románů Atticus Freeman se vrací z amerického jihu Jima Crowa do rodného Chicaga, aby se pokusil najít svého pohřešovaného otce Montroseho. Společně se strýcem Georgem a kamarádkou Letitiou se vydává do Ardhamu v Massachusetts, kam podle nich Montrose odjlel ve snaze zjistit více o předcích Ticovy zesnulé matky. Zatímco cestují napříč americkým středozápadem, musí Atticuse, Leti a George čelit nebezpečí, které na ně číhá na každém kroku, zejména po setmění. (HBO Europe)

dannyyy

První půlhodina neskutečná ukecaná nuda, už jsem to chtěl vypnout. Po scéně v restauraci se konečně začne něco dít - něco napětí, něco příšerek. Opatrně dávám 50% a uvidíme, co bude dál. Jinak vizuál hezký, to HBO umí. ()

Sarrow

Lovecraftova země vyprávějí příběh o černošské rodině, chvíli jsem si říkal z koho si vlastně dělají srandu, ale je to dobrá filmařina s dobrými herci, bohužel celá zápletka mi přijde úplně mimo a atmosféra prakticky neexistuje ()

oldy

Už jsem se bál,že žadna monstra nebudou. Zhruba 50 minut se řeši rasové a rodinné problemy. Konec dilu stal za to :) Doufám,že to byl jen žačatek a přiště se bude vice dít. Za mě 6/10. Hlavně diky konci. ()

FaithZombie

Vůbec netuším, jak hodnotit. Prvních pět minut super, pak dlouho nuda, během které bylo celkem obtížné udržet pozornost na obrazovce, a posledních deset minut zase nářez. Půjdou zlatou střední cestou a jen doufám, že budoucí epizody už budou vyváženější. ()

Solverino

Celkem koukatelné, až na ten přiblblý rádoby anti-černý rasismus, tak naivně blbý, jak to dokáže jen Greta. Na konci se to trochu rozjede, pár digitálních monster. No uvidíme druhý díl. ()

Emílio odpad!

Nebyť tých tendenčne rasistických žvástov a násilnej snahy si beztrestne kopnúť lebo tomu trend nahráva, tak by mi ani tí 8-bitoví bubáci nevadili. Viac na to čumieť nebudem a to z gauča znesiem pomerne dosť. ()

jundrak

Zatím hlavně užvaněná nuda ! Ten šrumec na konci to fakt nezachrání. Jako fakt je nutné se trapně prožvýkat tím balastem, jdoucím na ruku dnešním rasistům z řad BLM ? Člověk má pocit, že sleduje seriál odněkud z Nigérie. Jedna hvězda za Jamie Chung a Abbey Lee, to jsou moje holky. :)) ()

gonzo

Kniha se mi líbila tak napůl a první epizod ještě míň. Herci jsou fajn, lokace propracované, ale jinak je to samé klišé. Přišlo mi to neautentické, schematické. Ale má to jeden pěkný moment: černošská postava obhajuje Lovecraftovy příběhy napříč tomu, že autor byl rasista. V dnešní cancel culture náladě je to vlastně odvážný a ojedinělý přístup. ()

filiperros

Kdo nema smysl pro psychedelii na onrazovce tezko doceni a pokud se nechate trochu vtahnout, zjistite, ze to az takova psychedelie neni a ze to je spis bozsky tvarovany majstrstyk. Uvodni dil trochu trpi nutnosti predstavovat postavy a prostredi, takze dej se vine vetsinu doby prilis pomalu, ale jelikoz pisu po druhem dile, vim uz, ze je to bomba! Po dlouhe dobe serial, kde vam scenarista nepotrebuje vysvetlovat vsechno popisnymi dialogy a presto reziser dokaze vypravet zajimave a poutave. Do peti hvezdicek me presvedcila naprosto skvela hudebni kulisa. ()

hudys666 odpad!

Snažit se naroubovat motivy geniálního tvůrce horrorů na nějakou nudnou blacklivesmatter srágoru je naprosto šílené - opravdu nemíním čekat, jestli se náhodou něco zajímavého nezačne dít. Chudák H.P.L. se musí v hrobě obracet... ()

Googooplexer odpad!

Prvý diel ma mierne navnadil, pri druhom si vravím nokurvatojesračka a 15 minút z tretej epizódy ma utvrdilo v presvedčení, že predlohou boli rázovité postavy zo Žehry, Jarovníc, Chminianskych Jakubovan a Prdelných Incestoviec. ()

Slash_Flash

Prozatím to má u mě čistý průměr. Ze začátku se to dalo, ale ke konci když to začalo přišerkovatět už mě to docela ztratilo, zklamalo a ten úplný konec mi smrdí jak dva měsíce starý salám. Chápu, že to černošská komunita neměla nikdy nijak moc jednoduchý, a po přečtení ostatních komentářů to vypadá, že situace se tady taky o nic nezlepšila, ale příjde mi, že se to snaží kritizovat rasismus dalším rasismem, ale na druhou stranu vím těžký hovno jak to bylo ve skutečnosti, takže do tohodle lejna píchat klackem nehodlám. Jen silně doufám, že se z toho nevyklube další 'poučná' kokotina, která mi bude cpát co můžu a co ne. Taky se to táhlo jak smrad, ale dokoukal jsem. A to že ten film bude tak nanejvýš po Lovecraftovi vylízávat talíř mě taky moc nepřekvapilo. Je to škoda. Vypadá to, že si tamti chuligáni udělali nějaký ten research na Lovecrafta, ale na druhou stranu zase ho moc nechápou. Lpvecraft psal o strachu z neznáma, ne o oblůdkách z keříků nebo o nějakejch chapadlech, které mi zhnusily plakát a tak i celý seroš na docela dlouho. Je to u mě průměr. Nic moc, ale myslím si, že to má furt nějaký potenciál se zlepšit. ()