Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

DaNvYto odpad!

Neviděl jsem to, ale tak z prdele... ať netrhám partu. :D Protože jestli má někde vesmír konec, tak je to právě tady. ()

joxerveliky odpad!

Seriál předčil veškerá má očekávání!!! Touha, získat si další příznivce a potenciální hlasy pro nastávající prezidenstkou kandidaturu se u Jaromíra Soukupa projevuje nucenou potřebou prazvláštní exhibice. Jakou skupinu voličů se vlastně snaží tímto počinem oslovit? Promyslel strategii Jaromír dobře? Má vůbec cílová skupina diváků volební právo? Navrátí se tato investice, nebo zašel Jaromír příliš daleko? Bohužel na tyto otázky v seriálu žádnou odpověď nedostaneme, to ukáže a čas. ()

pold

Tento počin je důkazem, že lidé v Čechistánu nedokáží ocenit génia, který překročí stín doby, žánru, oboru i lidstva. Ze tří géniů, které tato země dala světu (Zeman, Babiš, Soukuo) je jistě pan Jaromír Soukup ten nejoriginálnější. Jeho tvorbu nelze hodnotit v mrzkých kategoriích filmové a televizní tvorby, ale jako novaátorský počin, který redefinuje kulturu, umění, vědu, a vyjadřováací prostředky jako takové. Nemůžete tedy hodnotit seriály Jaromíra Soukupa v kategorii seriály. To je naprosto nový žánr, Seriály Jaromíra Soukupa. A v tomto žánru samozřejmě nelze hodnotit jinak, než plným počtem. Ostatně bylo by konečně na místě založit novou ČSFD Jaromíra Soukupa, kde bude vždy a všechno ns 100%. ()

Amalberga odpad!

Tohle má dvě procenta? Jak je to možný?! Ani živé vysílání z náměstí Nebeského klidu na 70. výročí založení ČLR nebyla taková sračka. ()

marekspanel odpad!

škoda těch několika ironických 5 hvězd tady, ale i tak to bude asi %ní rekord ne :D nejvíc mě udivuje ten hlavní popis tady: "..vtipně zobrazuje.." ()

Merenre

Muselo to přijít. Od té doby, co český národ podruhé dosadil do čela republiky jistého muže a jistý jiný muž se stal (opravdu stal není to noční můra ani nejapný kameňák) premiérem (a stále jím je), tak bylo jasné, že jedině ČR má na to, aby zde vzniklo nové "Dünyayı Kurtaran Adam" nový "the room" - žádný jiný národ na světě netrpí takovou mírou destruktivní sebeironie a absence soudnosti zároveň. Takže je to tady vážení přátelé!!! Nemyslitelné se stalo skutečností, vědcům z barandovského ústavu pro duševně choré se podařilo zhmotnit debilitu celého lidstva v podobě jednoho dílu sitcomu...Geniální. ()

gargoylle odpad!

Nechtělo se mi věřit, že by to bylo až tak špatné (a že by si zasloužil třeba aspoň 10%?). Tak jsem to přetrpěl.. A ano, je to odpad. Sonda do nitra choré mysli a toho co si myslí, že je vtipné. ()

trickmaster odpad!

Kdyz zacala hrat znelka tohoto poradu, byl jsem zrovna u babicky. Tesila se pry na tento porad uz dlouhe tydny. Prosil jsem ji, at to prepne, ze mi vybouchne hlava. Neprepla pica! Nevim co se stalo, ale nyni sedim v cele predbezneho zadrzeni, babicka pry nejevila znamky zivota, mela mnohosecna bodnuti na hrudniku, stehnech i na krku. Pry jsem si sam zavolal policii a oni me nasli, jak sedim v polohovatelnem babiccine gauci, cely od krve, s kudlou na stole a dopijim babiccin zazvorovy caj, koukajic pri tom hypnotizovan na tento porad! Snad se to da vysvetlit pred soudem.... uvidime. Btw nechapu, jakto, ze to ma uz tolik procent! To si musel dat Jarda Šůšn sam 5* a my to tu ted dotahujem na 1% jak curaci, sec nam sily staci. ()

MikSpeedy odpad!

Kdyby mi dal někdo vybrat mezi dalším dílem Premiéra a sledováním výchdoněmeckého fekálního gay porna z osumdesátých let, byla by to těžká volba. ()

Pavlosos odpad!

Sračka jak sviňa. Je vidět, že Soukup už nemůže kam uhnout a tak zkouší dnes i satiru, kteroužto satirickou postavou je bohužel on sám.... Vidět dva Jaromíry Soukupy na jednou snímku, je blitka rovnou do hajzlu... Ať Soukup zajde na ty svoje finanční machinace, nic ho už teď nezachrání, natož pak tohle jeho z prdele majstrštykový hovno... Aspoň že Tv Barrandov opakuje Big Bena a Matlocka, aspoň má máma na co koukat o víkendu... ale jinak... fuck and bury this selfish Soukup crap.... odpad ze dna... -0 % ()

Skylwalker42 odpad!

Poprvé hodnotim odpadem..žil jsem v přesvědčení, že žádný filmový či televizní počin si "odpad" nezaslouží, ale Soukup to dokázal během dvou minut. Nejde o odpadové davové šílenství...ale opravdu mi po dvou dlouhých minutách nebylo dobře. ()

Sherty odpad!

Tohle přece musí být cílené. Soukup podle mě je dost vypočítávý a dobře ví, že sra**oidní sitcom s nulovými náklady a kameramanem s parkinsnem je trefa do černého. Každý o tom bude mluvit, každý to bude muset vidět - profit. Odpad, ale tak brutální, že Babovřesky mají mít podle tohodle tak 4 hvězdičky. Hnus! ()

kritkMd odpad!

Bože to je ale sračka zkurvená. Když vezmu že je to opravdu jen "sitcom" a né hlásná trouba toho idiota tak to stále stojí za vyjebané koní hovno. Kamera je hrozná; tomu idiotovi se strašně klepou ruce. Scénář je tak příšerný, že si myslím že ho opravdu napsal soukup. A herecké obsazení? Soukup a pár debílků.... HROZNÉ ()

OzzyCobain odpad!

Myslím, že v životě mě už nikdy nic nepřekvapí. Věřím v to, že Public Agent na Pornhubu je oproti tomuhle vrchol kinematografie. ()

Pute odpad!

Vím, že bych neměl hodnotit po dvou minutách sledování, ale víc shlédnout nedokážu. Tohle je naprostej, totální, ultimátní sh*t! ()