The Rental

Dva páry si na predĺžený víkend zarezervujú krásne sídlo na pobreží. Trochu ich prekvapí nepríjemný správca (Toby Huss), ale ten zakrátko zmizne a môže sa začať víkend plný prekvapení. Tie ale vôbec nebudú príjemné a vysnívaná dovolenka sa po malej chvíli zmení na teror. (Marceloo)

helloween93

Pro mě osobně příjemné překvapení v podobě režijního debutu mladšího z bratrů Francových. Dave nejprve rozehrál vztahové drama s několika weird scénami a dlouho divák vůbec neví, co z toho vlastně bude, až se z toho v poslední třetině stane vybíjená ala Friday the 13th. Super stmosféra, nápad i střihová práce. 3* ()

NightPorter

Holky z Glow si od wrestlingu odskočili do horrorů a chudák Zoya the Destroya, přestože ji mám radši, o fous prohrála. Druhá půlka je sice docela zábavná, ale člověk nějak tusí, jak to dopadne a překvapení se bohužel nekoná. V tom byl The Hunt o dost lepší a hlavně se rozjel hned po 5min a ne až za půlkou. ()

gazogazo

Píča a tři další generický lidi jedou na chalupu. Následují blbá rozhodnutí a pak se to stane otravně obyčejnou a nudnou chcankou. ()

pumpkinqueen

Docela fajn oddechovka, ze které ale nakonec nebylo nic víc a to byla velká škoda. Čtveřice hlavních postav bohatě stačila; charaktery byly hezky vykreslené a dokázali táhnout příběh, aniž by se divák nudil. Prostředí je příjemné a ač příběh nenabízí nic úplně výjimečného nebo nového, rozhodně se z něj dalo vyždímat daleko víc. Je to v podstatě víc thriller, než horor, a možná kdyby se tam postupně přidávalo hororových prvků víc, nebylo by to vůbec na škodu. Takhle to ale nestačilo a po dokoukání jsem byla přesvědčena, že je to jeden z těch snímků, který časem upadne do zapomnění. Na druhou stranu, jednalo se o prvotinu a na tu si to vedlo docela dobře. ()

KUFI

Prekvapive kvalitni thriller. Mam ve zvyku si pustit pred spanim film a za 10 minut uz se mi zda o kozatejch japonkach. Ale tady sem cumel a cumel az do zaverecnych titulku jak to bylo napinavy a chytre vystaveny. Takova ta klasika "z nevinny picoviny silenej pruser aneb co se muze posrat se posere". Skoro na 4. Ale ty sem dal Midsommaru. A ten je prece jenom jeste o tridu vejs. ()

Maximilianus

Zvláštny film. Nebol zlý, ale taký skôr planý, bez iskry, napätia, nejakého prekvapenia, ale zasa na druhej strane bol aj priebehom netradičný. Taká jednohubka. 5,5/10. ()

Eventyrer

Samé tlachanie a keď sa už niečo dialo, bolo to na konci a aj tak nudné. Neokukaný koniec nefungoval. V realite je to desivé ale pri filme nie, hlavne ak je divák horormi prežratý a len tak ho niečo nevidesí. ()

regentor

Luxusní sídlo na skalním útesu zaujme svou podmanivou krásou čtveřici odrostlejších puberťáků , kteří se ho rozhodnou pronajmout.Půlku stopáže snímku vedou otřesné žvásty,řeší vlastní milostné trojůhelníky ,chlastají nebo vyspávají.Když se konečně začne jakoby něco dít a na scénu se dostane šmírák v hororové masce ,tak je za chvíli po všem. Něco ran kladívkem a je možno usedlost chystat pro další osazenstvo...Dějová slátanina která se tváří jako důmyslný psychothriller nebo dokonce horor. Akce v závěru je extrémně šablonovitá , vraždy fádní a jednání postav idiotské. Silně podprůměrný a hlavně zbytečný film , který neumí něčím překvapit nebo dokonce zamrazit. ()

petrik11 odpad!

Klasické multikulti, nechýba biely rasista, dobrá musulmanka, aničoby to bolo na príkaz dnešnej kýmsi ovládanej doby. Skoro v každom filme sa musí odpichnúť od užívania drog, však bez toho už ani ranu. Nezmyselná vyvražďovačka, v konaní zabijáka ani štipku rozumu. Kamery akože po celom dome, ale s týmto by zosnímal tak veľké guľové.... Bieda prach bieda. ()

Mamlas

S prostředím a postavami se seznamujeme přes 50 minut, než přijde zápletka. Tato část je odpad, nic se neděje, jen 4 nýmandi kecají a tak. Pak zbyde chvilka na samotný film. Je to trocha napětí a pak zejména zadostiučinění nad tím, jak to dopadlo s těmi debily. Celkově na hranici odpadu, stupidní, špatné. (11%) ()

stephano

Parádní žánrovka, 88 minut filmu náramě sluší. Jinak celkové hodnocení tady 56% proste nechápu. Film buduje atmosféru první půlku a celkově seznámení s protagonisty funguje dobře, druhá půlka rozjíždí lehkou thriler zápletku a konec už je jen třešnička na dortu. Samozřejmě šlo to natočit lépe a herci mohli být lepší, ale ten film je proste zajímavý a rozhodně si ho budu pamatovat. ()

AgnesDee

Velmi zajímavě pojatý horor. Nemá nijak originální myšlenku ani zpracování a celkem pomalý rozjezd, kdy se polovinu filmu v podstatě nic neděje a film nám dává jen takové malé body, ze kterých se bude v budoucnu nějak těžit. Ale poslední půl hodina má pár velmi dobrých jump-scarů a dokonce i překvapivý konec. Pointou mi to trochu připomíná film Dům na hřbitově Lucia Fulciho, který řekl, že největší horor není to, co se té rodině děje, ale že to vlastně nikdy nepřestane (v případě Domu na hřbitově to teda bylo velmi odfláklé, laciné, bez nápadu a naprosto debilní). Tady si ale tvůrci dali záležet a vrací se zpracováním vraha k našim starým oblíbeným slasher chlapíkům (hlavně teda asi k Michaelovi Meyersovi). ()

Pitryx

První půl hodina roztahaná. To je příčina stagnace děje a většího počtu hluchých míst. Přesto je závěr docela drámo, ale něco tomu chybí. Za což sundávám další bodíky. ()

Lucilay

Tempo filmu je nekonzistentní. Strašně dlouho se nic neděje a pak se odnikud objeví náhodný týpek skoro ke konci. Atmosféra nehoustne, nepracuje se vůbec dobře s napětím. ()

johnsnow

Not bad dráma okorenená slasherom. A síce som čakal trošku viac adrenalínu aj gore, tak ok, má to zaujímavú myšlienku, prekvapí aj záver ale musím dať hviezdu dole za tie zamknuté dvere, to akože na kú piču tam boli. ()

xxmurphyxx

Čakať viac ako 70 min. kým sa to ako tak rozbehne pri 88 min. stopáži ja na facku. Niekto môže oponovať, že aj posledná Tarantínovka si dala riadne na čas, ale tam ten masakrálny záver mal aspoň gule a predchádzali mu kvalitne napísané dialógy, kvalitných hercov, ktorým človek fandil, zatiaľ čo tu je to len štvorica nesympatických xichtov v zložení notorický kurevník, smažka, tupá lopata s problémami so sebaovládaním a nonstop dotknutá a uplakaná moslimská blbka, ktorí sú tak sympatickí a príjemní, asi ako vytierať prdel šmirglom a človeku je totálne u prdele, ako zakapú. A keby aspoň šli dole nejakým originálnym alebo extra brutálnym spôsobom. Ale nie, tu len nabehne nejaký noname pošuk v overále s gumenou maskou o ktorom hovno vieme a hovno sa aj dozvieme a jednoducho ich len klepne kladivkom po lebeni. Záver úplne obyčajný a nič neriešiaci, či objasňujúci. Jop a aby som nezabudol, vo filme je ešte jeden zlý biely rasista a francúzsky buldoček. Celkom škoda, lebo nápad a atmosféra miestami neboli zlé. ()

Facerr

Nezáživný obsazení, až na hlavního "hrdinu", ale jinak celkem rafinovanej kousek. Dalo se, ale za víc než tři hvězdy to nestojí ani smykem. ()

blazma

Nevím no dneska zkrátka lidi potřebují ve filmech asi aby jim na konci tvůrci všechno vyklopili sebemenší detail proč a jak. Nechápu, proč lidi tento snímek odsuzují protože se nedozvěděli tvář vraha, jaký měl vztah k těm lidem, proč je zabil takhle a né jinak... proč tam bylo tohle a proč támhle to. Tak sakra lidi!! co takhle zapojit vlastní hlavy a ten konec si vytvořit sami? sami si udělat obrázek o tom kdo to mohl být a proč to dělá. Sám si dotvořit ten příběh a najednou by jste zjistili že to není až tak špatný. A né jenom čekat, že na konci filmu vám všechno naservírují jak na zlatém podnose. ()