The Rental

Dva páry si na predĺžený víkend zarezervujú krásne sídlo na pobreží. Trochu ich prekvapí nepríjemný správca (Toby Huss), ale ten zakrátko zmizne a môže sa začať víkend plný prekvapení. Tie ale vôbec nebudú príjemné a vysnívaná dovolenka sa po malej chvíli zmení na teror. (Marceloo)

honzic

Zajímavý thriller, horor to rozhodně nebyl, neb postavy jsou celý film člověku ukradené a je rád, až je všechny pozabíjí. Také závěr nic moc. Celkově to šlo lépe propracovat. Škoda. Hodnocení: 55 % ()

J.Mayen

A já jsem se naopak po delší době bavil, i když je to už věčně otřepané téma vyvražďovačky Mladých párů na opuštěnej chatě v lese, ale paradoxně to pokaždé funguje, tedy alespoň v mém případě. A míň se mi už líbila Zápletka s nevěrou ale i tak byl film v poslední době jeden z těch lepších. ()

Kushina

Boha to byla ale píčovina, tak nudný "horor" jsem už dlouho neviděl. Vlastně se 80% filmu nic neděje a pak přijde maskovaný obr a všechny je povraždí a jde špehovat a zabíjet někoho dalšího. A co hůř? Nikdo neviděl jeho ksicht. Prostě horor úplně o hovně, radši si pustím Teletubbies a budu spokojenější. 30% ()

TesterX

Pomalu gradovaný thriller, ale přitom nenudící. Bohužel poslední třetina jde už v béčkovém rytmu a vlastně nic zajímavého z předchozího dění nedotáhne, včetně zásadních věcí. Velká škoda. ()

funkyman

o horore sa ale nebavme, ale o takej tej zo zivota vystrihnutej rozpravky o podvadzani, magorstve a v podstate aj logickom deji..a zopar rozbitych hlavach.. pre mna kulate styri..vobec som s tym nemal problem a hlavne meno Franco konecne aj pre mna pozitivne-ziadny "one face uskrn bez ohladu na charakter" resp. "scenaristicko-rezirske bludy" ako u jeho slavneho brata..., ale civilny prijemne rezirovany filmik o krasach americkeho vidieku a jeho obyvateloch.. ()

Jankocour

Byla by to slušná vyvražďovačka nebýt toho konce bez konce. I tu nesympatickou hlavní hrdinku co pořád mele o rasismu bych prominul. ()

Viler

To zas bylo něco.Skupinka čtyř nesympatických jelimanů v čele s uraženou muslimkou pořád prská, že běloch je zkrátka rasista , než jeden oprská druhému tu jeho a tak až skoro do konce filmu, kdy konečně přijde kdoví kdo a kdoví odkud a všechny sejme. Nadšeně jsem těch pár minut čekal, až to budou mít všichni za sebou a jelikož se tak stalo, dávám bodík a ne odpad :) ()

RavenSpector

Dokonale neinveční tuctovka bez jakéhokoliv gradování napětí. Třikrát jsem u té píč...y usnul. To možná mluví za všechny komentáře ()

Pavelkedar

Zbytečná záležitost, zcela. Počátečních 40 minut jen tupé žvanění, atmosfera žádná. Celkově taková amatérská slátanina s malým rozpočtem. ()

ostre_pero

Fantastické. Skutočne prepracovaná atmosféra, od začiatku po koniec. Výborná hudba, výkony hercov, opakované zhliadnutie doslova povinné a podvedome vyžiadané. Po dlhšom čase výborný thriller, ktorý si s radosťou pozriem znovu, čo sa, žiaľ, o čoraz väčšom počte brakov v súčasnosti nedá povedať. ()

lolita23

Film nebyl spatny , ale neak sem nepochopila toho borca co vraždí… ke konci se začne neco dít jako,ale čekala sem vic ()

drago111

Scénář a hlavně konec tohoto ´VELEDÍLA´ musela psát cvičená opice na kokainu, jiné logické vysvětlení jak mohlo tohle vniknou prostě není. ()

pitycz

Když bych se chtěl hodinu dívat na Melrose Place, tak si přece pustím Merlose Place, za posledních 30 minut si to zaslouží tak 30% ()