The Night

• Írán Aan Shab

Po menším večírku s přáteli se manželský pár Iránců žijící v USA ještě téhož večera rozhodne jet i s malou dcerkou autem domů. Muž je však mírně opilý, a tak ho žena během jízdy přemluví, aby přespali v nedalekém hotelu po cestě. Na místě je však něco temného nutí, aby vzájemně čelili svým tajemství a na místě zůstávají uvězněni v noci, která nikdy nekončí... (Eliott)

Flopik

Čisto horor, ktorý sa sústredí len na atmosféru. Tú zvláda naozaj perfektne, bohužiaľ viac mi neponúkol. Začiatok zdĺhavý  ale pekne vtiahol do príbehu a ja som bol zvedavý ako to bude pokračovať, čím viac film plynul tým viac som však prestával mať záujem. A to je najväčší problém, film má skoro 2 hodiny a mňa teda baviť nedokázal. Lakačky som nepostrehol žiadne a celkové rozuzlenie teda za 2 hodiny asi nestálo. Možno som ho len dobre nepochopil. Zhrnutie, je to veľmi pomalý horor ( no neviem či horor je správne slovo), kde nie zrovna sympatický pár chodí po hotely a niečo sa tam deje. Hudba skvelá. U mňa 3*. ()

Rockerman

Nutno říci, že se íránským tvůrcům povedla atmosféra, kterou však opuštěný hotel přímo nabízí. Zároveň je třeba říci, že se jedná o další horor, který celou dobu neustále slibuje, že přijde NĚCO a on nic nepřichází. Takže neříkám, že mě to vůbec nezajímalo, ale ta tajemství obou manželů, která měla okořenit děj byla málo na to, aby se jednalo o nadprůměrný horor. ()

helraiser

Íránci opravdu překvapili a naservírovali nám opravdu atmosférický psycho horor, který opravdu stojí za to. Rozhodně to není nic pro děcka co potřebuji hektolitry Digi krve a trapně Digi triky. Tohle je prostě horor pro dospěláky, pěkně pomalu budující atmosféru a s pár slušnými lekačkami. Slušela by tomu jen o něco kratší minutáž, jinak parádní záležitost. Rozhodně to stojí za zkouknutí. ()

petrik11 odpad!

Pošlem ten film do hája, tá ich reč bola pre mňa strašne rušivá, dvakrát som tomu dával šancu, ale nedalo sa. ()

Renswo

Film je nezmyselný príliš pomaly a nemá žiadny účel. Neviem, pre koho to bolo a kde to viedlo , aký odkaz to malo zanechať. A hororove tam bolo asi tak “Knock Knock”. Keď niekto zaklopal na dvere a aj to len v prvej scéne. ()

xxmurphyxx

Simulátor klopania na dvere o dvoch hercoch a jednej digitálnej mačke, kde najhrôzostrašnejšie bolo meno hlavného hrdinu s ultra debilným koncom. Za takéto lacné konce, kde zrazu scenáristovi a režisérovi dôjdu nápady, tak to jednoducho utnú by som nafackoval. Atmosféru to miestami malo, ale sledovať hodinu trištvrte dvojicu arabov, ktorých niekto trolluje klopaním na dvere ako sa motkajú po opustenom baráku a bojujú s vnútornými démonmi jednoducho nie pre mňa tak atraktívne aby som bol z toho unesený, hlavne keď som zápletku vycítil do polky filmu a potom už len čakal na nejaké vyvrcholenie. Ktoré nikdy neprišlo. ()

Tr0nic

Tento atmosferický horror mi žiaľ nezapasoval. Vydržal som do polovice, potom som to musel vypnúť, nebolo sa čoho chytiť. Škoda, malo to veľký potenciál. ()

lineker

Hororových filmů vměstnaných do ponurého hotelového prostředí bylo již natočeno nepočítaně. Žádný ale nebyl tak rafinovaný jako tenhle mohamedanský psycho-hororový kousek. Podbízivě na mne působila hlavně první polovina, která za pomocí náznaků, nechává diváka v příjemné nejistotě, kam se to celé bude posouvat. V druhé polovině, možná trochu přibude akce, ale zároveň i chaosu a začne být čitelné oč vlastně ve finále půjde. Pro diváky, kteří mají rádi stupňované napětí, nečekají prvoplánové lekačky a hektolitry krve půjde myslím o film, který si dokáží řádně vychutnat. ()