Lovec krokodýlů

Austrálie / USA, 1996, 55x50 min

Režie:

John Stainton

Steve Irwin

Manželé Irwinovi během svého putování australskou pustinou pozorují nejroztodivnější tvory přírody a prožívají při tom nejedno dobrodružství... (oficiální text distributora)

ic

Spíše než o naučný přírodopisný dokument jde vždy o komedii, ale já se bavím. Kdo videl South Park, určitě si vzpomene. Pokud je díl věnovaný, něčemu jinému než nasírání krokodýlů, pak to celkem ujde. Pro mě 4* . Proste ROFL ()

WolfR

Tenhle magor se mi zamlouval:) Ne vždy, sem sice sdílel jeho názor, že každá potvora je tak strašně krásná, ale o zvířátkách mi toho ukázal dost, 4 hvězdy. ()

filmmovier

Suprový dokumentární pořad z přírody. Steve irwin byl super chlápek a ještě suprovější průvodce pořadem. Záběry zvířat fantastické, komentáře Irwina velmi vtipné a spoustu zajímavostí k tomu. 90%. ()

Kmotr76

Ironií osudu je, že Irwina nezkrotil žádný krokodýl, osudnou se mu stal trn jedovatého rejnoka přímo do srdce.Prostě nadšenec, jehož smrt navzdory riskování překvapila nejednoho diváka. ()

Master19

Člověk, který se rozhodne zachránit a přestěhovat dvoumetrákového krokodýla, který je celý život zavřený v kobce 2x3 metry není normální... Je blázen, ale nebýt takových lidí, byla by tu hrozná nuda... :-) ()

Madlene

Jedne s nejlepsich dokumentu o divoke prirode. Dnes uz legenarni Steve Irwin... Zemrel tak, jak zil. Bodnuti trnuchy primo do srdce - nezbyva nez rici, ze to mel nejspise napsano ve hvezdach. ()

lskala

Steve Irwin byl správnej magor. :-) Do svojí práce byl tak zažranej, až ho to stálo život. Kolikrát mi to připadalo, že u toho chytání tý havěti prožívá "něco" fyzického... 50% - 3*** ()

Pussycat18 odpad!

Mám ráda dokumenty o zvířatech. Neurazí, v televizi to může běžet pořád a nikdy to není vtíravé téma, prostě se na to dá koukat stále. Ovšem pokud se objeví "tyran" Irwin, okamžitě mi naběhne žíla na čele, udělaj se mi mžitky před očima, a když do 30 vteřin nenajdu ovladač vypínám televizi kladivem! Tohle není zoolog, biolog ani antropolog, tohle je ichtilskej debil, kterej akorát provokuje zvířata a pak se diví, že po něm jdou! Málokdy se mi stane, že bych k někomu na obrazovce cítila upřímnou nenávist. Tady to bylo nezvratné. Ten pitomec si o nenávist přímo koleduje, svou trapností, ubohostí, krutostí, důležitostí jak sáňky v létě a hlavně svou pointou! Jinak to ani skončit nemohlo. Rejnok hrdina! ()

Yangus

Steve Irvin - nejlepší přírodopisný dokumentární film jak nadšeně mluví o přírodě, na něm je vidět že ji opravdu miluje. Člověk by řekl že zemře po ušknutí hadem nebo ho zabije nějaký krokodýl a ne zrovna rejnok. ()

Schuldiner

Tak tohle byl opravdový šílenec!!! To nelze než obdivovat... Věděl co a jak, rozuměl všem těm tvorům a mě jako příznivci zvířátek se jeho ekvilibristické kousky s hady, krokodýly a vším možným prostě líbily.. ()

ADIO45

Kdo by neznal Steva Irwina, blonďatého Australana v khaki košili a kraťasech. Tento chlapík s vykulenýma očima a dětským zaujetím představoval na televizní obrazovce divákům divočinu. Kočkoval se s krokodýly, bral do rukou jedovaté hady a pavouky. ()

RomeroIsGod

Největší prdel byla, když jsme na to připitý koukali s kámošema, ten magor jenom něco zamumlal a poslal šílenou šipku do bažiny za krokoušem. 60% ()

Raimok

Irwin si o to koledoval dlouho, občas to už fakt přeháněl. Ale bylo vidět, že to je profík, jakej ještě dlouho nebude mít obdoby. Jakoby měl až do toho osudného dne s přírodou nějakou dohodu. 54 % ()

Ulrich

Tak... a teď se k němu přiblížím a strčím mu palec rovnou... do prdele. Je pěkně nasranej, takže mu ho tam musím strčit. Tak tuhle scénu ze South Parku jsem dříve vážně nechápal, ale když jsem to viděl tak už vím kdo to ten Steve Irwin je. A skutečně tam pořád všem různým potvorám strká palec do..... a nejen to! ()

Grafito

Skvělá zábava.. jen po několika dílech už to bylo pořád stejný.. ale Steve Irwin měl fakt charisma.. škoda ho.. ()

mildaaa

Steve Irwin byl rozhodně nejlepší biolog na světě. I obyčejným lidem dokázal jednoduše, přímou a zábavnou formou ukázat přírodu. Respect! ()

Krokodýlí muž mrtev

Krokodýlí muž mrtev

05.09.2006

Až donedávna by si snad každý fanda dokumentárních seriálů řekl, že legendární dobrodruh Steve Irwin, kterého celý svět znal pod přezdívkou Lovec krokodýlů, nás přežije všechny. O to víc smutnejší a… (více)