Lovec krokodýlů

Austrálie / USA, 1996, 55x50 min

Režie:

John Stainton

Steve Irwin

Manželé Irwinovi během svého putování australskou pustinou pozorují nejroztodivnější tvory přírody a prožívají při tom nejedno dobrodružství... (oficiální text distributora)

Clark_Kent

Ten chlap byl legenda a hlavně měl velké srdce. Neustále mě jeho příběhy fascinují. Dotkl se mého srdce. Věřil jsem mu. Bude mi chybět. ()

filmovyfan

Steva jsem prostě miloval, hlavně to jeho nadšení se kterým celým seriálem provázel. Seriál Lovec krokodýlů si klade za cíl obyčejným lidem ukázat krasů zvířat a to jak je důležité je chránit. Tohle všechno s humorem beze zbytku Lovec krokodýlů splňuje. ()

Elssir

Byl to můj dětský hrdina. Když zemřel připadal jsem si jako bych přišel o někoho blízkého. tenhle seriál jsem úplně miloval a vždycky jsem se nemohl dočkat až budou dávat další díl. Opravdu škoda, že zemřel... ()

JARDAHONDA

Steve Irwin - co by dobrodruh a člověk s velkým k srdcem k přírodě. Natočil mnoho dokumentů a to, že se mu podařilo vstoupit, tak blízko ke zvířatům byl určitý dar, který nedostává každý člověk. Přesto vše jsme jen lidé a děláme chyby. Irwin zřejmě porušil nějaké pravidla přírody. Dostal od rejnoka smrtící bodnutí přímo do srdce. Všechna čest tomuto odvážnému muži, který se snažil nám lidem ukázat a přiblížit nebezpečné tvory naší planety.. ()

mpet

Co se týče přírody a těch jeho bláznivejch kousků, tak je to skvělí, ale bohužel mi tento člověk přijde absolutně nesympatický, takže mě bohužel tento pořad moc nezaujal. ()

razo01

Nezodpovedný , manpiuloval so zvieratami zvráteným spôsobom, ťahal za chvost, za uši, nenechal ich žiť v kľude v ich prirodzenom prostredí. Neriadil sa porekadlom " ži a nechaj žiť ". Z krokodílov a hadov mal úchylku a až závislosť. Pár častí som videl ale na to aby to malo 55 častí to nikdy nebolo myslené. Odvaha bez rozvahy znamená len žial, a tak aj Steve Irwin dopadol, pri dokumente ho zabila raja ostňom priamo do srdca. V súkromí mohol byť skvelý človek ale exhibicionista a hazardér jak hovado. ()

KulometJoe15

Každý víkend, ještě než jsem vůbec věděl,co je to odmocnina,jsem si lehl na gauč a s chutí a nadšením pozoroval Steva, jak riskuje život a představuje nám krásy přírody..a k tomu všemu ještě s dávkou humoru :) . Skvělý a velký člověk..čest jho památce. ()

Krokodýlí muž mrtev

Krokodýlí muž mrtev

05.09.2006

Až donedávna by si snad každý fanda dokumentárních seriálů řekl, že legendární dobrodruh Steve Irwin, kterého celý svět znal pod přezdívkou Lovec krokodýlů, nás přežije všechny. O to víc smutnejší a… (více)