Woodstock

Woodstock

Woodstock: 25th Anniversary Edition

Woodstock: 3 Days of Peace & Music

Dokumentární / Hudební

USA, 1970, 184 min (Director's cut: 228 min)

Zhlédnut Director's cut a nelze hodnotit jinak. I kdybych pominul význam této události, tak způsob jakým je tento fenomenální dokument natočen musí být oceněn.(25.4.2010)

Ang Lee ma prinútil si to znova dohľadať a ja mu ďakujem druhýkrát. (páni a dámy z MagicBoxu, chcem darčekové, vychrumkané 2DVD)(15.1.2011)

Nic nedefinuje éru hippies tak jako Woodstock. Tohle by se v dnešní době už opravdu opakovat nemohlo. Fascinující uvolněná atmosféra, která nezmizela ani po 40 letech. Vždycky mi bylo líto, že jsem tuhle dobu nemohla zažít. Teď mě to štve dvojnásob.(27.7.2009)

Za Janis Joplin, její charakteristický hlas je nepřekonatelný a nezapomenutelný. Při jejím zpěvu mě mrazí v zádech, působí na mě jako opium. Dokument je velkou připomínkou zpěváků, kteří nás opustili a shlíží na tento svět z nebe, snad.(16.7.2009)

Nádherná hudba, neopakovatelná atmosféra, milion lidí... - kvůli týhle akci mě štve, že jsem se narodil až 1982. Povinnost pro všechny neo-hippie (nebo alespoň lidi, kteří milují krásnou hudbu a ne ty elektronický ...).(27.5.2003)