Nešikovný detroitský policajt se snaží skamarádit se synem svojí přítelkyně. A protože při tom odhalí zločinné spiknutí, nezbude mu než hubatého kluka vzít za parťáka. (Netflix)

TheEvilTwin

Čekal jsem od toho přiblblou vypínací komedii a přesně to jsem dostal. Vzhledem k tomu, že miluju stupidní humor a tenhle typ se mi líbí, vyloženě jsem se filmu nebránil a docela jsem se i těšil. Ve výsledku je to na jednu stranu taková neurážející jednohubka, na druhou stranu je to moc málo “stupidní” a drží se to s humorem místy moc při zemi na to, aby si to člověk měl chuť dát někdy znova. ()

Malarkey

Od Netflixu je sympatické, že dává volný průchod buddy akčňákům. Občas by ale s tou odlišností mohl trošku couvnout ze slepé uličky a dát na jistotu, než se pokoušet o nějakou tu novotu. Dát dohromady blbýho policajta a dredatýho mlaďáka s černošskou konturou a stejně tak bryskní mluvou, prostě nejde dohromady. Blbej policajt Ed Helms je ještě fajn, na toho jsem si za ty léta už zvykl a ve filmech ho vídám rád, jenže jeho parťák z řad puberťáků je doslova na pěst a jeho hlášky jsou spíš k pláči, než ke smíchu. Bohužel tak nejde hodnotit jinak, než mírným podprůměrem. Buddy chemie nefunguje, ale technicky by to zlé totiž nebylo. ()

Rathalos

Tak v prvom rade treba tento film brat ako srandu a nepozerat na to,aky je scenar,ze to nie je realne a podobne pi*oviny,no a ak toto zvladnete,tak sa budete kralovsky bavit,blazniva,vulgarna,vtipna a hlucna komedia s vynikajucou hudbou a hlaskami,hlavne mlady Kareem to poriadne rozdava vsetkym vokol svojou hubou nevymachanou,co je super a reziser Michael Dowse u mna opat boduje...:-) ()

Lacike

Lacná buddy akčná komédia s dvojkou, ktorú tvorí nudný packal policajt a otravná malá čierna guľa. Buddy chémia medzi dvojkou príliš nefunguje a vtipy mi zábavne nepripadali. Plusom je pár menších akčných scén a nejedná sa o nič zapamätania hodné. Trochu ma už ale začína srať kráska Betty Gilpin. V seriály Nurse Jackie som si ju obľúbil. Neraz sa tam objavila aj hore bez. Ale ako drsniačka v akčných filmoch mi nesedí. 3/10. ()

Jaro.Krafcik

Ale hej, nasmial som sa. Novinka od netflix ktorá opäť postrádala dabing. Je to škoda. Aspoň tie filmy by mohli dávať s dabingom ako kedysi. Ed helmes opäť ukázal že tie jeho komedie sú dobré. Ten Kaarem bol ale poriadne otravný. Ak si odmyslíme rasizmus, tak sa to dá a človek sa aj zabaví. Hodnotím rovnako ako jeden obľúbený užívateľ, ktorý má počet hodnotení cez 41k, to už sú teda iné čísla. 4* ()

• Natáčelo se od 22. dubna 2019 do 4. června 2019 ve Vancouveru v Kanadě. (SONY_)