Gerald McBoing-Boing's Symphony

všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní
USA, 1953, 8 min

Matty

Nenechte se odradit poněkud kostrbatým názvem, přišli byste o tragikomický příběh jednoho klučiny, který by ani dnes jistě neměl problém uchytit se v zábavním průmyslu (třeba jako zvukař u filmu). ()

tron

Malá genialita, ktorú, ak vlastníte DVD Hellboya, by ste si nemali nechať ujsť. Rozpráva o chlapcovi, ktorý nerozpráva, zato vydáva zvuky od výmyslu sveta, vrátane koňského erdžania či výbuchu atómovej bomby. Rodičia aj spolužiaci a rovesníci ho za to odsudzujú a tak sa vyberie na vandrovku do sveta, aby zistil, že nič nie je také zlé, ako sa to javí na začiatku. ()

dr.horrible

Toto ma bavilo viac, než prvý film o McBoing Boingovi, no jednu malú výčitku si aj tak neodpustím: Animácia. Prvé Cannonove kraťasy vyzerali inak, až Boingom sa u neho začali farby prispôsobovať prostrediu. A keďže viem o vývoji hollywoodskej animácie asi toľko, čo o štiepení atómu; dosť dobre tú zmenu nechápem. Už som podobne kreslených grotesiek videl hromadu (minimálne Mickey Mouse), takže to asi nebude iba počiatočná fáza kolorovania. Ak teda malo ísť o progres, posun k lepšiemu sa nekoná. ()