Druhá strana postele

• Španělsko

Otro lado de la cama, El

Other Side of the Bed, The

Komedie / Drama / Muzikál / Romantický

Španělsko, 2002, 114 min

Svěží a vtipný muzikál - pěkný film, o kterém ale druhý den nebudete vědět, že jste ho viděli.(4.11.2003)

Nesnese srovnání ani s českými mládežnickými muzikály (STARCI NA CHMELU, ŠAKALÍ LÉTA, REBELOVÉ). Všechny složky jsou tak nějak průměrné až banální - písně (jižanský pop, který neuráží, ale v hlavě dlouho neuvízne), choreografie, zápletka, dialogy...(1.10.2003)

Docela zábavná komedie o sexu, která naštěstí necítí potřebu být vulgární. Choreografie hudebních čísel působí ještě švihleji než v jiných muzikálech, zato je celkem sexy. Největšími klady jsou sympatické obsazení a svižné dialogy.(9.1.2004)

Jako lehká komedie o sexu, je to docela příjemné. Nesedlo mi však muzikálové ladění filmu.(4.11.2003)

Milá neverná komédia s postavami sympatickými, že im odpustíte aj tú neveru; nahou a neskonale hot Paz Vega a perfektnými romantickými pesničkami.Náladovka, s ktorou pri prvej projekcii určite nekončím. 85% Na ochutnávku http://www.youtube.com/watch?v=UM1zdAnkwrY(31.3.2013)