Druhá strana postele

• Španělsko

Otro lado de la cama, El

Other Side of the Bed, The

Komedie / Drama / Muzikál / Romantický

Španělsko, 2002, 114 min

Docela zábavná komedie o sexu, která naštěstí necítí potřebu být vulgární. Choreografie hudebních čísel působí ještě švihleji než v jiných muzikálech, zato je celkem sexy. Největšími klady jsou sympatické obsazení a svižné dialogy.(9.1.2004)

• Ducharme

Soudě dle hodnocení (64%) jsem očekávala něco mnohem horšího, ale nakonec mě svěží španělská komedie o lásce příjemně pobavila. Pravda ale je, že muzikálová stránka filmu je dost podprůměrná - proč proboha nechávají zpívat herce, kteří viditelně (slyšitelně) zpívat neumí ?! Bylo to pro film nezbytně nutné? Rozhodně ne....(18.2.2009)

• Šakal

Jak píše uživ. Enšpígl. Všichni zde souloží (nic proti, je to příjemné a zdravé) a když zrovna nesouloží, tak (děsně rádi) chodí resp. se prochází a když se zrovna neprochází, tak hrozně rádi jedí a to zejména těstoviny, to na všechny možné způsoby. Všechno je tak krásné, příjemné a fajn, takže není divu, že jsem to po 20 min vzdal a šel se taky ven projít. Minul jsem mléčnej bar a chvíli si pohrával s myšlenkou, zkusit velkou sklenici teplého mléka. Tu jsem však následně rychle zaplašil. Už tak mně bylo dost blbě. V tom jsem na rohu zahlédl povědomě-sympatický neon Pilsner Urquell a bylo rozhodnuto. Šup dovnitř, vytěsnit (nejpozději do rána) vzpomínky (vyjma všech těch, kde se vyskytuje Pez Vega) na snímek. Téměř se to povedlo, téměř. Nevadí, člověk nemůže mít všechno :-) p.s. úplně nejhorší zážitky jsou ty, když se začne (resp. dostavý se pokusy) o zpěv.(25.7.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $113,543Tržby Celosvetovo $12,743,751(13.1.2010)

Bože, to byla taková hovadina až jsem to musel dokoukat do konce. Scéna na tenisu nejlepší, a za ženskou co vypadala jak Cobie Smulders z HIMYM palec hore.Kdyby do toho nesrali ty dementní písničky bez rytmu, bylo by to ještě lepší. Takhle jen za 3*.(25.7.2012)