Skupina přátel se společně sešla v kruhu ze svíček hrát strašidelnou hru. Každý z nich očekává, že si z toho něco odnese. Pravidla hry jsou pro každou svíčku vyprávět jeden hororový příběh. (O2 TV)

Eliott

Nešlo o špatný povídkový horůrek, jehož problém tkví převážně v délce. Ačkoli jsou příběhy víceméně průměrné, je jich příliš mnoho a diváka postupně přestává bavit poslouchat další. Ke konci už jsem se trochu nudil, ale některé příběhy mne přecijen zaujaly. K jednotlivým povídkám nemám příliš co bych řekl, ale aspoň se je pokusím ohodnotit. První příběh byl krátký a spíše nikam nesměřoval 50%. Další byl mnohem zajímavější o dítku kterého neustále straší jeho otec 60%. Následoval asi tím nejlepším příběhem o staré bábě na schodech, jež byl jako jediný trochu strašidelný 80%. Čtvrtá povídka o matkce na drogách mne příliš nezaujala 45%. Nasledující příběh opět patřil mezi ty lepší a byl o dvou dívkách, kdy jedna byla pohřbená za živa s parádní atmosférou 75%. Překvapivě mě zaujal i příběh o vymítání, což obvykle příliš nemusím, ale zvrat na závěr dílo parádně vyšperkoval 60%. V tomto bodě už mne začala zmáhat délka příběhů a jejich množství a možná i proto považuji další příběh za ten úplně nejslabší o dívce s telefonem a přítelem co neumí plavat 35%. Nakonec však bylo pravděpodobně nejstrašidelnější pojidlo co svazuje jednotlivé příběhy dohromady, které v tuto chvíli právě vrcholilo a vysvětlí se, proč hlavní postavy vůbec hráli tuhle hru. V hororvosti sice příběh na pozadí uspěl, ale byl příliš natahován a tak za něj uděluji pouze 45%. Což je celkem 56% ()

darkrobyk

-Jak podle tebe chutná čarodějnice?- Na filmových antologiích je dobré, že alespoň některý příběh za to může stát. Čarodějnice, duchové, noční můry, vymítání démona či pomsta zhrzené a podvedené ženy. Solidní byl příběh chlapce a otce, kteří žijí na osamocené farmě a jsou nuceni se bránit mlžným přízrakům. Zdánlivě tradičně vypadal příběh o vymítání, ale měl pěknou pointu. Z hlediska formy a atmosféry byl velmi dobrý příběh stařeny pronásledované temnou postavou, i když mně se více líbil vtipný příběh ženy, co se probudila sama uprostřed tmy. Na jedno podívání dobré. ()

JASON_X

Ničím výjimečný povídkový a multirežisérský soft horror, jakých jsem viděl už mnoho. Tři příběhy se mi líbily mírně nadprůměrně (unesené dítě, šílená matka a falešný exorcista), ale ani ty ostatní nebyly špatné a špatná nebyla ani spojující dějová rovina, protože díky sehrané dvojici tvůrců předloh si film udržuje vcelku konzistentní obsahovou i kvalitativní úroveň.  Spotřební jednohubka po večeři, nic víc, ale ani nic míň. ()

ricci.s

Za mňa v pohode antológia. Štyria kamaráti hrajú hru pri sviečkach a rozprávajú si desivé príbehy. Takže je tu 8 segmentov (posledný vlastne tvorí dejovú líniu), samozrejme nie všetky sú extra dobré, ale nájde sa aj zopár nadpriemerných. Príbeh o starej babe a čiernookom decku bol asi najdesivejší, ešte ma celkom zaujal príbeh o otcovi a synovi uprostred poľa a hmly, prípadne exorcizmus na ostrove. Prvý o lesnej čarodejnici mal potenciál, ale bol až príliš krátky, a pasáž o matke a smiešnom démonovi patrí asi medzi najslabšie. Ostatné boli skôr priemerné. Takže, keď to tak nejako prepočítam, aj hodnotenie mi vychádza rovnako. ()

pornogrind

Tentokrát jsem sáhl po antologii z letošního roku. Skrývá v sobě 7 povídek plus příběh kterej vše propojuje. Nechce se mi vypisovat jednotlivý hodnocení k samotným povídkám. Jen dodám, že pouze jednu bych ohodnotil na 2 hvězdy. Zbytek je průměrný nebo lepší. Ve čtvrtý povídce mě potěšila účast mojí oblíbenkyně Amy Smart. Pro mě je The 100 Candles Game určitě jednou z těch lepších hororových antologií. Nebojím se dát 4 hvězdy. ()