"Je čas sklizně. Farma potřebuje jen trochu nové krve ... Seznamte se s rokenrolovou kapelou, která stojí na prahu slávy, štěstí ... a brzy i samotné smrti. Vypadají skvěle, umí vystupovat a dobře hrají. Ale možná už dlouho nebudou naživu. Zrovna jsou na cestě odnikud nikam. Hrají ve špinavých klubech a pochybných podnicích. Jednou v noci se objeví cizinec s dopisem od Macova otce. Jeremiah MacDonald chce, aby se Mac vrátil k rodině a postaral se o pohřeb své tety. Macova odpověď je krátká a krutá: ""V žádném případě"". Ale cizincova reakce je ještě podivnější. Vytáhne z kapsy malou nahrubo vyřezanou figurku. A ta přitáhne Maca neodolatelně zpátky ... zpět na místo, které opustil před čtrnácti lety. Překotně se začíná roztáčet spirála šílenství a násilí a jejich rokenrolové sny se nelítostně setkají se strašlivým rodinným tajemstvím." (oficiální text distributora)

Teardown

Klasická vyvraždovačka s partou mladejch hudebníků, která nepřekvapí ničím novým. Pak už jde jen o to jak vám sednou herci a jejich výkony, hlášky, prostředí, atmosféra atd. Když to shrnu, mě to dává takovej nějakej průměr. ()

Hapretor

Na zabití času to ujde. Jinak je to podřadný horor. Zda se to vůbec dá tak nazvat. Partička teen blbečků je tak trapná, že jsem jim od první chvíle přál čestnou smrt. A to všem. V málo filmech jsem si tak moc přál, aby nikdo nevyvázl živý. Nejvíce brutální smrt jsem přál tomu černému hochovi. Nejsem rasista, Bože chraň!, ale on byl brutální kokot. Ta jejich hudební skupina byla tak trapná, že jsem se aspoň během filmu zasmál. Leader skupiny, rádoby sexy macho, zpíval jak teplouš. Kdyby mi ve stodole takový hovada začali tak debilně hrát a k tomu tak přiteplale krákat něco jako melodie a text, taky je vezmu bez milosti kosou a pro jistotu ještě přejedu kombajnem. Jediné plus tohoto filmu tedy shledávám v absolutně nesympatických hercích/čkách, při jejichž vraždění člověk (divák) prožívá přímo katarzi. ()

Pitryx odpad!

Nuda, nuda, nuda, ani špetka gore není divákovi popřána. Děj sa táhne jako sopél, jak by řekl jeden můj známý. Prostě velice slabá vyvražďovačka. Hluboce podprůměrná. 201207188637/0 ()

vrch07256732

Úplna tuctová kravina, navyše ani poriadny slasher - prakticky žiadna krv, ani nejaké scénky typu odfaklím niekomu kosou hnátu. Celé je to v duchu americké vidlákovo vs. americkí mestskí kreténi. Keby aspoň hudba stála za to (je to o rockovej kapele nie?) ale žiaden rockový mazec sa nekoná, kapelka tam brnká niečo otravné na spôsob Cranberries, na druhú stranu je to tak tupé, že až pozerateľné. Film na jedno pozretie vyplnil nudný večer.- nič viac od tohto dielka nečakajte. PS: Že to natočila Juhoafrická republika tak to sa vôbec vo filme neodrazilo formou iného spracovania, či aspoň nejakým exotickým prvkom: americké vidlákovo ostalo vidlákovom ()