Odhalená tajemství, zlomená srdce a nečekané rozuzlení. Tuhle partu kamarádů čeká hodně divoká oslava Silvestra. (Netflix)

Arsenal83

Prvá polovica bola veľmi zaujímavá a vtipná a keby to ostalo takto ladené až do konca, šlo by o výnimočnú komédiu. Ostalo však len pri naladení, potom sa to začína zamotávať do vulgárnosti a násilia a zbytočné náboženské vsuvky humorné neboli. Film je dobrou pripomienkou pre ďalších filmárov, že menej je niekedy viac a ak to v nejakej fáze začnete síliť, potom sa kvalita stráca. ()

borec999

Na seriózny film je to málo vážne. Na uletenú a bezmyšlienkovitú zábavu pre násťročných zas málo bláznivé a s minimom vtipných momentov. Celkovo je z toho taký čudný mišmaš, kedy sem tam to chce byť vážne, sem tam vtipné, sem tam úplne bláznivé a vo výsledku nefunguje nič z toho. Keby celý film vyzeral ako posledných 20 minút, všetci by boli zrejme spokojný. Záver totiž do bodky spĺňa to, čo asi všetci očakávajú od podobného typu uleteného teenagerského filmu. Štýlové, uletené, akčné, vtipné a patrične krvavé. Keďže sme na Netflixe, tak technicky nejde o amatérčinu a aspoň to u mňa tento kúsok zachránilo od nižšieho hodnotenia. A teda spomínaný záver. Inak sklamanie. 30% ()

lykan9

Všichni moji přátelé jsou mrtví je pro mě velikým překvapením. Vím, že Skadinávci, Španělé, Italové a třeba Francouzi v rámci Evropské kinematografie dokáží natočit velmi slušné thrillery, ale že to dokáží i Poláci, tak to by mě v životě nenapadlo. Nesmírně jsem se bavil a to i v první polovině, která byla místy trochu zbytečně ukecanější, ale od druhé půlky je tento film nářez. Až mě překvapilo, kolika způsoby může člověk umřít, aniž by v tom byl úmysl. Za mě rozhodně palec nahoru. ()

Flopik

Poľsko a netflix sa spojili a ja som spokojný. Robené určite skôr pre mladších. Rozhodne to mohlo byť vtipnejšie, nakoľko som sa zasmial pár krát tak isto po hororvej stránke absolutne nič, takže kto čaká krv tak síce je, ale veľmi málo. Namiesto toho však dostanete párty, nádherné poľské dievčatá na čele s Juliou, občasnú vtipnú scénku , do toho skvelú hudbu a koniec. No a ten koniec je neskutočne perfektný. Tam som sa teda nasmial a nemal chybu, hlavne preto pridávam hviezdu. Neviem či odporučiť ale kto má rád blbinky rozhodne povinnosť. ()

AloeB

"Ty vole, moje prsní implantáty! To byl dárek od táty." Poláci si na Netflixu sice nejspíš musí dobývat místo prostopášnou brutální komedií, vždyť obstojí u konzumentů film, jestli je v něm málo krve, drog, sexu a masakru; nutno však říct, že se toho chopili s grácií. Dosud jsem se sice nepřenesl přes trochu účelovou vyvražďovačku, cesta k ní rozhodně mohla být rozvitější a tím pádem ujetější, ale neskutečně jsem si zamiloval až tvrdě cynický závěr a následný zdánlivě šťastný paralelní vesmír s očividně liberálnějším Polskem. Kompilace šílených tanečních, vztahových i sexuálních scén doprovázené Bizetem měly také svůj říz. Jak v tomto filmu říká povinné cameo samotného Ježíše na otázku: "Jezu... dlaczego sex musi być taki skomplikowany?" - "Miłość jest podstawą pokoju i przebaczenia. Budując wewnętrzny spokój, odnajdziesz ukojenie i to, co w źyciu najwaźniejsze: miłość. ()