Príbeh sa odohráva v americkom štáte Arkansas počas 20. rokov minulého storočia. Vyliečený alkoholik sa vracia domov, no čaká ho tam ešte ťažký boj. Musí si získať svoju rodinu späť a najmä presvedčiť okolie o svojej definitívnej náprave. (Martin741)

Martin741

Reziser R. G. Springsteen a jeho Ztraceny Vikend ? Ztraceny vikend povazujem za jeden z najbrutalnejsich protialkoholickych filmov, tento za nim o moc nezaostava. Chut na panaka dlho nebudem mat po Ztracenom Vikende, a veruze ani po tomto masakri   : 82 % ()

Dale

Kvalitná rodinná dráma z vidieka, v ktorej sa neriešia len problémy odlúčených manželov, ktorí sa snažia po rokoch opäť zblížiť, no kvôli alkoholickej minulosti manžela to ide veľmi ťažko, ale postavy sa musia vysporiadať aj s ničivým tornádom a stratenou nemou dcérou, takže nuda rozhodne nehrozí. Z hercov najviac vynikla Ann Sheridan v úlohe hrdej ženy, ktorá si dokáže poradiť so všetkým, no nestratili sa ani moji obľúbenci a veční herci vedľajších rolí Brennan s Buchananom. Za mňa určite najlepší Springsteenov film, tie westerny, na ktoré sa neskôr zameral, dosahovali sotva priemernú úroveň. ()