Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Byla to příjemná komedie.Docela jsem se bavil myslím si že opravdu neurazí-jelikož si nedovedu vzpomenout na žádný jiný film s podobným příběhem.Proto dávám 4*

Bravo, girls! (2000)

Kirsten Dunst je tady moc hezká, prostředí cheerleadingu je zajímavé, ale jinak velmi chudý děj, jde spíše o efekt

Nebezpečná známost (2002)

Příběh by byl zajímavý, kdyby byl ale propracovanější. Erika Christensen se mi ani moc nelíbí a jestli toto je thriller?...

Mezi námi děvčaty (2003)

Super komedie, konečně něco jiného, navíc Lidsay Lohan v hlavní roli, hudba taky dobrá, já dávám 5 *

Protivný sprostý holky (2004)

Lindsay Lohan je moc hezká, ale lepší film s ní byl jednoznačně Freaky Friday. Jinak celkem pohodová komedie

Nahý oběd (1991)

Jedná se o film, který je natočen v souladu s knižní předlohou, kterou napsal W. Buroughs, známý to beatnic...Je to psycho film, o psycho věcech od psycho autora...

My děti ze stanice Zoo (1981)

Taky nechápu proč film neběžel v televizi ani na videu. Kdo četl knížku, tak ví, že jí nepustil od začátku až do konce z ruky. Podobné je to s filmem. Prostředí berlínských sídlišť, drogy, láska, smrt. Perfektní zpracování a skvělý výkon hlavní hrdinky mě přesvědčilo na tolik, že dávám plný počet hvězdiček.

Sex ve městě (1998) (seriál)

sex ve městě je kvalitní seriál, ale když dám pět hvězdiček Simpsonům a Přátelům, musím slevit a proto čtyři hvězdičky.

Můj soused zabiják (2000)

Místy povedená komedie, ale s Brucem Willisem jsem viděl daleko více lepších filmů.