Love Jacked (2018)

Pretože sa to nehralo a ani nechcelo hrať na nič iné, než to bolo. Od prvej sekundy som tušil, čo dostanem a to jednorázovú oddychovku večer.

Un peu, beaucoup, aveuglément (2015)

Výborná komédia, ktorej zrejme pomáha výrazne autentické prostredie a postavy v ňom. Na sobotný večer sa to hodilo ako uliate a čudujem sa, že som to objavil až tak neskoro.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Bez spoilerov ťažšie... ale malo to svoje tempo, myšlienku a smer. Škoda nevysvetlenej minulosti, lebo takto nie je úplne jasné, že kto čo vlastne chce. Návšteva, ktorú dostal Luke bola skvostná a ďalej to už išlo samo od seba.

Coco (2017)

Chuťovka. Pixar opäť oprášil mexickú noc mŕtvych, len jej tentoraz dodal viac krimi, viac akcie, nové pesničky a nejaký ten dojáčik. A ono to zafungovalo skvelo.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

V pokračovaní bolo viac dialógov, ktoré nie vždy boli potrebné a nie vždy fungovali. Takže som sa nebavil až tak veľmi ako pri prvej epizóde. Ale tie akčné scény to nakoniec všetko predsalen vynahradili.

Skrytá čísla (2016)

4*, aj keď film má reálne asi len na 3. Jednu mu ale pridával akýsi prequel v Timeless. Príbeh týchto matematičiek je určite zaujímavý, ale nejak som sa proste nevedel odosobniť od rasismu. Je chvályhodné, že niekto na ich príbeh poukázal, ale tých, čo zaujímal o ňom vlastne už dávno vedeli. A pre tých ostatných to asi až tak zaujímave nebolo.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Ja neviem, ale nejak som bol pol filmu zmätený z toho, co Emma vlastne chce / nechce. A tak nejak som tak aj ostal aj po filme. Pritom to malo taký potenciál... Veľká škoda.

Inferno (2016)

Spracovnie knihy bolo veľmi verné, až po...jeden okamih, z ktorého som bol potom mierne nasrdený a to sa odráža aj na hviezdičkách. Z doteraz sfilmovaných najslabšia verzia knihy.

Správní chlapi (2016)

Bolo to miestami vtipné, miestami veľmi rozpačité. Od začiatku som mal tak trocha pocit, že sa to chce naťahovať s Posledným skautom, ale za tým to zaostalo veru poriadne ďaleko. Ani vidiet Russella s niekoľkými kilami navyše som veľmi nemusel.

Hledá se Dory (2016)

Bavil som sa a o to mi pri rozprávkach zvyčajne ide. Áno, nebolo to až tak dobré ako Nemo, ale zas to nebolo až tak zlé, ako som sa obával. Chobotnica rulez, aj keď šoférovanie auta si už mohli naozaj odpustiť.