Hon na vrahy (2021) (seriál)

Dokument zachycující okolnosti a způsob polapení těch nejnebezpečnějších a nejzvrácenějších. To vše se dozvídáme přímo z úst vyšetřovatelů. Podkresleno autentickými nahrávkami z výslechů a návraty na inkriminovaná místa, kde vyšetřovatelé popisují poslední okamžiky těchhle monster na svobodě. PS: Pokud požadujete psychologickou sondu do duše každého sériového vraha, existují několikahodinové dokumenty věnující se těmto rozborům. Například o BTK jich bude zhruba tak miliarda. Nechápu co čekáte, že se dozvíte za necelých 40 minut o člověku, který vraždil desítky let. Ještě v dokumentu soustředícím se na jeden konkrétní úsek vyšetřování daných případů.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Ano, když vystřelíš na medvěda, pravděpodobně se nasere a protrhne ti hrdlo. Chudáci medvíďata.

Rány (2019)

Já jsem vůbec nepochopila, o co tam vlastně šlo. Nechápu, jaký byl smysl toho tunelu a popravdě jsem myslela, že závěr je teprve tak půlka filmu a pak se konečně dozvím, co se to tam děje a hlavně proč se to děje. Oceňuji ale herecké výkony a že jsem se nenudila, pořád se tam něco dělo, i když jsem teda vlastně nechápala, co.

Grace (2014) odpad!

Kdyby to byla jenom otřesná nuda, kde se hlavní hrdinka pořád jen někde plouží a do toho více či méně oddechuje. Ale holka kašle krev a babka jí nadává, že jak se to chová v kostele. Takže jsem se buď nudila, nebo jsem byla brutálně vytočená z demence aktérů. A to nejsou zrovna emoce, které bych chtěla v odpočinkovou neděli prožívat.

Je to i můj život (2009)

Jedna dolů za situaci okolo pejska. Nikdo snad není tak blbej, že by takhle reagoval, kór soudce, který by měl mít nějaký inteligenční rámec, aby si dovodil, že od toho je to služební pes, aby štěkáním na něco upozornil. Ostatní dolů za přeslazenou, americky nesobeckou pointu. Viz komentář uživatele dobytek.

Halloween zabíjí (2021)

Nadávat na klasický slasher s reinkarnovaným zabijákem, že je to klasický slasher s reinkarnovaným zabijákem.. double facepalmy na vás, holoto!

Nenávist (2020)

Dvě slova: RIP Kayako

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Vřele doporučuji Dorector's Cut, žádná ze scén nebyla zbytečná a celé to perfektně tvořilo smysluplný celek.