Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Panebože! Co jsem komu udělala?! Můj bývalý přítel si tohle "cosi" pustil zrovna, když jsem si opisovala literaturu a upřímně mi samou trapností za tyto pseudoherce stávaly chlupy aj na zádech.Když jsem spatřila, že leží mrtvý smíchy na posteli,měla jsem tento vztah ukončit. to, že se během filmu asi 10x některému z aktérů rýsují abnormálně pevné kulky a až trapné polopatické vysvětlování kdo je kdo (což mě vážně uráželo). Když do tý studny letěla asi 15 celebrita, měla jsem chuť skočit za nimi taky, abych už tu nechutnost nemusela jen slyšet!Je k pláči, že tito dva pánové co tenhle pytel hnoje předhodili konzumní společnosti si dokáží říkat režiséři.Děsím se dne, kdy budu nucena zhlédnout další film z této produkce. Viděla jsem opravdu hodně špatných filmů,ale tenhle svrab dlouho nikdo nepřekoná.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Jedna hvězda za Alaina Delona, jinak to bylo opravdu velmi trapné, bohužel ne vtipné. " Caesar nestárne, jen zraje. Vlasy nešednou, pouze více září. Caesar je nesmrtelný, je věčný. Caesar všeho dosáhl a dobyl, je to gepard i samuraj. Nikomu nic nedluží, ani Rockovi a jeho bratrům, ani sicilskému klanu. Caesar je ze vznešeného rodu. Ostatně Caesara za nejlepšího císaře dostal Caesar. Ave já!"

Happy Feet (2006)

Tak tomuhle já vůbec nerozumím. "co to děláš s nožičkama?" "já nevím." .. a pak cože, že se zbláznil nebo co? Naprosté zklamání. Jak poprvé začal stepovat, tak mně přejel mráz trapnosti po zádech.

Závist (2004)

Kdybych se před tímto filmem hodně odvázala, tak by to bylo aj na čtyry hvězdy. bohužel jsem tento film zhlédla v normální, všední den a opravdu, zapůsobil na mě jakožto o hovně. Celé to bylo až moc šílené, více než Zoolander, který je pro mě hranicí, tudíž pfff :/

Záhada Blair Witch (1999)

U tohohle filmu se lidi dělí do dvou kategorií. Jedni film považují za originální dílo plné napětí a děsivosti. Druhá kategorie film považuje za nudnou srágoru, kde je napínavých posledních 10 sekund, za které mimochodem já dávám hvězdu, a tudíž je i zcela jistě patrné, do které kategorie se začleňuji. (Podrobněji viz Shakers, monolog.)

Masakr v Texasu (1994) odpad!

Ano, to jsem viděla. To je asi tak vše, co k tomu možu říct.

Zkrocená hora (2005)

Když se líbaj dva kluci, je to fajn.. když se líbá Jake Gyllenhaal a Heath Ledger, je to orgastické vzrušení.

Shrek Třetí (2007)

jedna * za teho nového mladého fešáka.. ale už si fakt nevzpomenu,jak se jmenoval.. ani vlastně už nevím,jak vypadal.

Battle Royale (2000)

Miluju navzájem se mydlící japončíky, ale nejlepší byl prostě Masanobu Ando, protože jeho jedinýho to opravdu bavilo.