Poslední templář (2009) (TV film) odpad!

Vopred sa ospravedlňujem za svoj vulgarizmus, ale za takéto prijebané pičovské kokotiny by mali zodpovedných staviať k múru! Dementné, trápne, čudujem sa, že to vôbec hodnotím! Toľka strata času, ej Boha Vášho!

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (2007) odpad!

Primitívna píčovina !!! Nehorázna drzosť, ak takto niekto mrhá Vašími 20 minutami života !!!

Cesta bojovníka (2007)

Tá jedna * snáď len za tie vikingské kostýmy, ináč hlboko podpriemerné dielko!

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Svojim rozsahom najväčší projekt ČSTV, svojim obsahom najpropagandistickejšie dielo svojho druhu u nás, ktoré až do pádu totalitného režimu nebolo prekonané. Televízny seriál glorifikoval bezpečnostný aparát Československa a prekrucoval jeho novodobé dejiny. Diváci tak mohli sledovať tridsať rokov "hrdinského boja" čs. komunistov za vybudovanie socializmu, ktorý viedli bezprostredne po vojne najprv so zbytkami fašistov, kolaborantov a banderovcov, po "víťaznom februári" následne s buržoáziou a rôznymi nepriateľskými živlami ohrozujúcimi socialistické hospodárstvo a nakoniec so zahraničnou diverziou, ktorá mala spoločne s pomocou domácej „piatej kolóny“ vyvolať na sklonku 60-tych rokov celospoločenskú krízu. Zo seriálu sa v priebehu vysielania stala "inštitúcia", ktorá žila svojím samostatným životom. Co s toho pre nas filmovych nadsencov vyplyva? Sudit ho ako obvineneho, alebo ho vnimat ako "predmet dolicny"? Odhliadnúc od ideologizácie pre mna osobne jedinecny pocin komunistickej filmovej garnitury a len vyrazne kolisajuca kvalita jednotlivych dielov stlacila hodnotenie na ***.

Francouzská revoluce (1989) (TV film)

"Liberté, égalité, fraternité"! Takmer dokonalá prednáška o dejinách Veľkej franzúzskej revolúcie, ktorej nechýba výpovedná faktografická hodnota, umeleckosť ani potrebná dramatizácia. Pre všetkých študentov dejín novoveku by mala byť povinnou!

12 rozhněvaných mužů (1997) (TV film)

Spracovanie ani výkonnosť hercov nijako nezaostáva za parametrami Lumetovho veľdiela, ale remake vždy zostane len remakom!

Všichni dobří rodáci (1968)

Nechapačka v nie jednom momente (Menšíkov počin), v celku žiaľ sklamanie! No, nie je to moja káva!

Letadla, vlaky, automobily (1987)

Celý film sa človek ujebáva, aby sa na konci neubránil slzičkám. Vydarená komedijka (najmä tie fusekle nemali chybu)!

Dr. House (2004) (seriál)

Takýto typ ľudí si v bežnom živote veľmi rád vychutnávam "ručne", na televíznej obrazovke zasa "očne"!

MacGyver (1985) (seriál)

Kde sa na MacGyvera hrabe Chuck Norris?