Temný rytíř (2008)

Temný rytíř je výborný film. Nemůžu se ale zbavit dojmu, že Begins bylo ještě kvalitnější. Je otázka, jestli film na lidi působí tak mocně kvůli tomu, co se stalo Ledgerovi, alias Jokerovi a proto se Joker považuje za jeho nejlepší a životní roli, s čím se veze celý film.... Navíc mi moc nesedla ženská ústřední role. Film je to ale bezesporu hodně kvalitní. Pro mě sice zůstena jednička víc přelomová, ale pět hvězd si určitě zaslouží. Po druhém shlédnutí: super zážitek a dokonalé mistrovské dílo

To, co dýchám (2007)

Tak sem nějak nepochopil, proč sem se na to vůbec díval. Je to taková zbytečná, nudná a ze začátku nelogická hodina a půl. Celý film plyne svým pomalý rozjímavým tempem, který se ani v jedné části nezvýší. Nečekal jsem hodně, ale co jsem dostal nebylo takřka nic.

Street Kings (2008)

Hodně předvídatelný děj, ale dobře se na to dívá a nenudí. Training day to není, ale i tak nadprůměrný film.

Čistá práce (2008)

Výborná krimi, která v druhé půlce graduje a celý ten spletenec postav a jejich požadavků se na konci filmu hezky a srozumitelně rozplete. Hodně nadprůměrný film, který není rozhodně ztráta času.

Zločinec (2008)

Hodně vydařený a působivý film. Po Shawshanku jeden z nejlepších filmů z vězeňského prostředí.

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Geniální Trojan a jen kousek za ním zaostávajcí Miroslav Krobot. Jeden z mála kvalitních českých filmů poslední doby.

Ruiny (2008)

Netradičně pojatý horor, který nesází na příšery nebo litry krve. U filmu jsem se dobře bavil a co je nejdůležitější, vůbec sem se nenudil. Na druhé shlédnutí to sice není, ale i tak slabé čtyři hvězdy.

Wanted (2008)

Pro mě veliké zklamání. Věděl sem, že to bude přehnané, ale něco tak ujetého sem nečekal. Chvílemi mi to připadalo jako jeden japonský kreslený seriál o fotbalistech, co sem v dětství sledoval. Děj trochu oživil zvrat uprostřed, ale ne nadlouho. Film je to podprůměrný a nezachrání ho ani Angelina Jolie ani Morgan Freeman.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Hodně dlouhé, hodně nudné. Čekal sem výborný zážitk zatím co jsem dostal dvě a tři čtvrtě hodiny nudy, abych viděl divný happy end.

Kate a Leopold (2001)

Na film sem se hodně těšil. Začátek byl překvěpivě zábavný a zajímavý. Jakmile se ale Leopold dostal do současnosti a trochu se rozkoukal, tak mě film začal nudit. A ten konec byl zkažený nejvíc a znechutil mi celý film. Chtěl sem dát jednu hvězdu, ale kvůli Meg Ryan a dobrému začátku dávám slabé dvě.