Americká odysea (2015) (seriál)

Omrzelo po s01e03, nedosledovane. // Zatial pilot a ten celkom nalakal. Normalne podobne filmy a serialy nemusim, ale rada prubnem, ake tempo si udrzia. (Kto by si chcel pokazit prekvapko, serial je o tom, ze Friel ako jedina z jednotky prezije snahu (nielen) svojich nadriadenych umlcat nepohodlnych svedkov v ktorejsi arabskej krajine, a tym este zdaleka nema vyhrane. A kusky skladacky s fatalnymi dosledkami na svoje dalsie zivoty maju aj jeden politicky aktivista a jeden korporatny pravnik.)

Falešný Hollywood (2015) (seriál)

Iba pilot, nesledujem dalej. Moze sa pacit divakom, co radi filmy o posukoch s idiotskymi napadmi.

Popelka (2015)

Neprinasa nic nove. Nicim nevadi, ale ani nenadchne. Snad len tym ako pekne sa chova sukna siat pri tanci a ako sa leskne crievicka.

Za zdí zahrady (2014) (seriál)

Prvy diel nezaujal, ale pre istotu som pozrela este posledny. Diely medzi mi nechybali.

Zaměstnání (2008)

Mňa nezaujalo. Koniec očakávaný.

Ztracená archa (2015) (seriál)

Pilot: Vobec nie zle, ale k pusteniu si e02 som sa uz dva tyzdne nedostala a teda uz asi ani nedostanem.

Tajnosti a lži (2015) (seriál)

Len pilot. Precitala som si pointu. Nemala by som trpezlivost sledovat, ako sa k nej dopracuvaju.

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Do s01e04: Vyborny napad. Absurdnosti absurdne ze az. Carolina otravnost az prenasana na divaka. E04 to pre mna kazdopadne zlomila a dalej asi sledovat nebudem.

One Big Happy (2015) (seriál)

Pilot: Tlacia na pilu. Elishu som vobec nespoznala. Privelmi... hlucne na moj vkus. Este zo diel pozriem, ci mi nestihnu prirast k srdcu.