12 opic (2015) (seriál)

Pilot: Na film zabudnite. Hlavne pretože cestovanie v čase tu má (iné) dôsledky na budúcnosť a tým sa proste mení všetko. Mená scenáristov pre mňa skôr zneistia, Nikita ani Terra Nova nie sú práve chytré veľdiela a veľmi rýchlo začali nudit. Na základe pilotu ale zatiaľ vôbec nedokážem povedať, aká bude dynamika jednotlivých epizód, pilot rozhodne spád mal a nenútil ani k posmešným úškrnom popod nos. Inak postapo budúcnosť neveľmi zaujímavá, do tej rozpočet rozhodne nešiel. Herci dobrí, i keď dúfam, že si nebudú držať len tie dva výrazy (zmätený a v-bolestiach-ale-odhodlaný) dlho. Zatiaľ určite pozriem ďalej.

Čarovný les (2014)

Divadelné, plné hviezd, zo 2 dobré nápady, no nevedelo udržať pozornosť. V divadle by ma to podľa všetkého bavilo, ako film to ale nie je žiadna výhra a pre mňa celkom sklamanie. Piesne sú len OK a všetky tak nejak podobné jedna druhej.

Co děláme v temnotách (2014)

Tá ich chcená nechcená trápnosť pred kamerou je výborná a tak nejak si ma udržala až do konca. Ničím iným to byť nemohlo, nemá to v podstate žiaden príbeh a čo je horšie, ani žiaden skutočný vtipný moment. :)

Kniha života (2014)

Na jedno pozretie ujde. Posmrtný život zanimovaný pekne, inak ale nič zapamätaniahodné.

Jak přežít rozvod (2014) (seriál)

Pilot. Asi este nie som v tom spravnom veku. Pre mna som v tom nic nenasla.

Agent Carter (2015) (seriál)

Do s01e02: D´Arcy i Murray sú feši a seriály o ženách agentkách u mňa zatiaľ celkom bodovali, ale tento proste... priveľmi nudí.

Galavant (2015) (seriál)

S1: Hovadina s LOL momentmi. Dúfam v S2.

Otčím (2009)

Ako lepsie naraficit vrazdu ako nevinny pad nez zhodit a dodusit? Plno takych hluposti. A finale, kvoli ktoremu to zostavajucich 95 minut nevypnete, je kratke a velmi velmi neuspokojive. Ale nic pozeratelnejsie v noci v telke neslo a dopozerala som bez vacsieho sebazapierania sa.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Hlúpe fráze, miestami do očí bijúce nepodarené CGI, patos. A film o bitke piatich armád kde sú všetky zabitia ostrihané tak, že aj 8ročné decká prevrátia očami. Nie je to nepozerateľná katastrofa, ale veľké sklamanie určite a pre Tolkienov svet new low.