Moderní láska - Jak si mě pamatuješ? (2021) (epizoda)

Napad sa mi paci, spolocne udalosti, ktore si kazdy pamata z ineho uhla, a k tomu dodania trochy napatia ako sa postupne priblizuju na ulici po dlhsej dobe. Ziaden wow efekt, len proste mily horkosladky pribeh z randiaceho zivota.

Vražda je můj život - Look Don't Touch (2021) (epizoda)

Ako serial je cely pritiahnuty za vlasy, s vecami ako nedotknutelnost obydlia a chain predavania dokazov si vobec nerobia hlavu, ale tu som sa uz musela vylozene smiat, ked Maddison hovorila "... probably sold on the dark web so I went there". Proste nemaju sajnu. :D Ale pribehovo standardne, pohoda, teraz velku serialovu konkurenciu nemaju, takze som aj za nich rada.

Pomsta (2021)

Romanca a la Maggie Q. :) Ma to hluche miesta, ale stale dost fajn akcie a zabavnych slovnych vymen aby to bol nadpriemer poslednej doby.

Mizerové (1995)

Nejak ma to minulo a videné až v 2021. Silný The Last Boy Scout vibe. Veľmi pekné ženy. Strašne ukričaní muži. Akcia z dnešného pohľadu vtipná, ale na svoju dobu asi fajn.

Dračí země (2020)

Nesympatická animácia (hlavne tváre) a nie úplne sympatické postavy s nudnými dialógmi. Ale tož sú tu draci, pohyb lietania je celkom zvládnutý a finálny boj proti kovovému dračiemu požieračovi drakov je ok. Určené pre maličkých, násilie je aj v spomenutom boji prakticky neexistujúce a hlavná myšlienka je nie všetci ľudia sú zlí ľudia, a hľadanie mierumilovného raja.