G. I. Joe: Snake Eyes (2021)

Bez jedineho napadu. Bez slusneho premostenia medzi scenami. So staro vyzerajucim hercom (na rolu), hrajuceho postavu, ktora ma s tou nam znamou spolocne len meno. Meh akcia. Divne motivacie. Proste cele prinajlepsom meh (a to ma jednicka fakt bavila) .

The Newsreader - Three, Two, One... (2021) (epizoda)

Nemá to zďaleka taký ťah a taký wow-ako-to-dali-dokopy ťah ako The Newsroom, plus je to z pre mňa nie veľmi zaujímavej éry, ale tak snažia sa, ústredné atraktívne duo nie je nesympatické... Ak nezabudnem, ešte ďalej mrknem.

Sebevražedný oddíl (2021)

Pamätáte v Guardians of the Galaxy scénu z väzenia "What a bunch of a-holes"? Tu je nefungujúco roztiahnutá na viac než 2 hodiny. Ledva dopozerané.

Pan Corman - Hodně štěstí (2021) (epizoda) odpad!

Nemastne-neslaný zbytočný seriál o náhodnom chlapíkovi, ktorý sa síce nemá veľmi zle, ale ani veľmi dobre, a nie je z toho síce nešťastný, ale ani šťastný. Jeho chápem, ale prečo by som mala jeho dni sledovať nechápem absolútne.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Nejak som to pozerala v priebehu polky nedele a cele mi to splynulo do jedneho mismasu, oproti predchadzajucim som si neuzila jednotlive akcie. Mozno pretoze som dnes nadopovana proti bolesti, mozno pretoze to holt nezvladli poskladat zazivne, hoc naplanovali kdeco a akcie nie je malo. Ani len Cipher ma tu velmi nebavila. Mmchdm ked som sa, urcite nie sama, po F8 smiala, ze nabuduce uz budu musiet bojovat s emzakmi, aby sa tromfli, rozhodne som necakala, ze z toho urobia komediu.

Expedice: Džungle (2021)

Dvojhodinová reklama predpokladám na obnovenú atrakciu v zábavnom parku. Všetko je extrémne farebné a o nejakú realističnosť fauny, flóry, postáv či príbehu sa vôbec ani nepokúšajú. Keď to človek prijme ako fakt, parkrát sa v pohode uchechtne v štýle "omg to sú ale paká" alebo na úmyselne slabých vtipoch. Ako jednorázovka prístupná aj mladšiemu publiku celkom ok. Menej krátkych akčných džungľonástrah, než som čakala.

Harry Brown (2009)

Na Caina nečakane ukážky tmavých stránok života v lokálnom gangu. Inak neurazilo.

Jolt (2021)

Funguje tak polka zamýšľaných vecí. Ako jednorázová oddychovka ok.

Dr. Death - Diplos (2021) (epizoda)

O doktoroch nemám ilúzie, no i tak ťažko uveriteľné, že by šiel rad za radom nápadným spôsobom a ledva si niekto všimol. Preskakovací rozprávačský štýl mi nevyhovuje, hoc nie je ťažký na zorientovanie sa. Celkovo, odsledované veľmi bez nadšenia. Ešte dvojka Baldwin-Slater je záživná.