Plán útěku (2013)

Jak já se na tohle tešil, o to lepší to byla jízda, když šlo vše tak jak sem si představoval.

Žraločí lidožrouti (2012)

Musím říct, že ten nápad mě zaujal, takový Saw se žralokama. Jenže tam dokazali vymyslet tolik nesmyslných píčovin, že to zase celý dojebali. K tomu si přičtu úplně dementní osazenstvo a vyjde z toho todle hovno.

Turbo (2013)

Pořádně mě to začalo bavit až při závodu. Je jasný, že je to spíše určený pro mladší osazenstvo, ale u jiných animáku jsem se bavil víc.

Candy (2006)

Rozmýšlel jsem mezi čtyřmi hvězdami a plným počtem. Nakonec díky konci jsem zvolil "jen" čtyry. První polovina je hodně super a kdyby to skončilo o 15-20 minut dřív možná by to bylo lepší. Ale jinak opěk kvalitní snímek o drogách, který mě rozhodně bavil.

Rivalové (2013)

Film s velkým příběhem v celém motosportu. Nevím kde začít protože po celé stránce to bylo opravdu skvělý. Ať si vemu kterýkoliv aspekt filmu, můžu ho hodnotit 100%.Hans Zimmer je záruka kvalitní hudby, která tu atmosféru ještě více vygradovala. I přesto, že jsem prakticky celý příběh znal, při závodech sem měl mravenčení jako by se jelo zrovna živě. Jsem rád, když sem tuhle dobu nemohl zažít, že se to ke mě dostalo alespoň ve filmové podobě.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

O něco zabavnější než jednička a to hlavně díky vynikajícímu Pescimu.

The Letter (2012)

U tohodle filmu jsem si nudou málem ukousnul nohu...

Muž z oceli (2013)

Superman byl pro mě ze superhrdinů vždycky ten vzadu. Nic na tom zatím nezměnil ani Man of Steel. Hlavní hrdina byl obsazenej dobře a Superman mu sedl. Ačkoliv je délka stopáže delší, vůbec sem se nenudil, ba naopak byla to super jízda. Na pokračování se těším, přece jenom se tam objevý moje jednička mezi superhrdiny Batman.

Po zániku Země (2013)

Velká škoda, že Will dostal takovou trapnou roli. Z jeho potenciálu mohli vytřískat mnohokrát víc. Malej Jaden se bude muset ještě od taťky hodně přiučit. Nedá se říct, že by mě After Earth nebavil, ale Kitai mě občas celkem iritoval. Dialogy mi nepřišli taky vždy košér. Čekal jsem rozhodně víc.

Takoví normální zabijáci (1994)

Rozjedz je slušnej, střední pasáž trošku nudnější, ale po vzpouře se to opět rozjede. Z hereckých výkonů se mi líbil nejvíc Downey Jr., i přesto, že neměl takovou minutáž.