Volha (2023) (seriál)

No po druhé už to vidět nechci. Zase další seriál jak bylo vše špatné a nebo ještě horší, tentokrát alá varianta omezený kokot Hádek a nejlepší borci chátra 77.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Asi nejslabší Marvelovka co jsem viděl. Třetí hvězda je za ty úžasný kozy.

Všechno, všude, najednou (2022)

Jenom krátce. Po hrozně dlouhé době můžu napsat jen : Naprostý audiovizuální zážitek. Tečka.

Jan Žižka (2022)

Co na tomhle stálo půl miliardy proboha ? Z jednoho největších vojevůdců udělal Jákl zamilovanýho blbečka. To mě poser záda. Jestli čekáte nějaké monstr bitvy apod., tak neztrácejte čas, nic takového neuvidíte. Modely koní v životní velikosti jak toporně padají do vody, špatnýho CGI lva a pár useknutých končetin a trocha krve. Ani napíchávání na kůl si netroufli kvůli ratingu udělat tak jak se dělalo. Je to takový zamilovaný filmeček, kde herci a režisér sežrali většinu rozpočtu viditelně a na film nezbyly prašule, tak se to splácalo co nejlevněji a výsledek je tristní.

Stín v oblacích (2020)

Film pěkně ubíhá, nestihnete se ani podívat na hodinky, převelice krátká stopáž má jedinou absenci. Stačilo jednou jedinou minutovou scénou nastínit původ příšerky. Takhle je to sci-fi. Ale perfektně natočené, to se musí nechat.

Docent (2023) (seriál)

Takhle jestli to chodí na kriminálce tak potěš nás všechny Pán Bůh a divím se, že vůbec objasní nějakou vraždu. Voříškové ta role vůbec nesedla, jako policajtka je k neuvěření. Vetchý by si měl začít vybírat klidnější role, jinak mu brzo praskne cévka jak furt v každým seriálu řve, dokonce i v pohádkách řve. Trojan je skvělej. Prostě skvělej.

Poručík Backstrom (2015) (seriál)

Rychlý sled hláškování asi nezaujal émerické publikum, které už vnímá maximálně polopatě pomalu mluvené slovo nebo jen zběsilou akci, protože u ní nemusí přemýšlet. Škoda. Seriál si zasloužil více dílů.

Trol (2022)

Fakt pěkný film. CGI na émerické úrovni, sice pár standartních émerických záběrů, ale fakt pěkný film.

Jack Ryan - Season 3 (2022) (série)

Sice jsem dal stejné 4 hvězdy jako minulým dvěma sériím, ale zůstává ve mě takový ten patos, jak vykrádá Tom Clancy sám sebe. Zase Rusko stále dokola, místo ponorky loď, no prostě takový Hon na ponorku promíchaný s kubánskou krizí a hodně špionáže. Česká stopa je pro našince spíše směšná, protože to vypadá, že český prezident (ka) si mohou běhat po Moskvě nebo pod přímo pod Kremlem v tunelech jak se jim zlíbí a to bez ochranky, že český prezident má nějakou pravomoc něco řídit a rozhodovat sám a také, že českého prezidenta nikdo nehledá, když odjede mimo kolonu jen s jedním řidičem.     :-)))

Bodyguardi (2023) (seriál) odpad!

Další kanál zábavy. Další ukázka, že "herci" jsou jen sprostí komedianti a kam vítr tam plášť, jinak si nedovedu představit, proč do takové prasárny někdo jde dobrovolně a pořvává tam vulgarity nejtvrdšího charakteru, že Adame Erneste. Prostě mentální chudáci.