Na samotě u lesa (1976)

Děda Komárek a spolek měli být komedie století, protože nikdy nebude nic lepší a srdcovější než Na samotě u lesa.

Vyšší princip (1960)

Na Reinharda se nečmárá. Ne teď vážně, film co má duši a skvělý herecký výkon pana Smolíka. Hrušínský zase jako jeden slizounskej hajzlík. Při prvním shlédnutí jsem nevěřil, že ty kluky vážně zastřelili.

Tichá bolest (1990)

Toš tak na světě, že opravdoví mistři herecký branže postupně mizí a filmy se točí bezducha! Mistrovské dílo i přesto, že tam hraje Pomeje:-)

Útěk z Planety opic (1971)

Pro Ziru a Corneliuse jsem se hodně nabrečel.Nechápu proč gorila v zoo a šimpanzice v cirkuse jsou podáni jinými kostými než klasickými z Planety opic, ale v těhlech filmech na detaily moc nekoukali.

Bitva o Planetu opic (1973)

Škoda, že se takovým způsobem zmařil dobrý nápad o Bitvě na planetě opic mohlo to být velkolepé, ale pár lidí v okoukanejch maskách a radioaktivní člobrdové ve školním autobuse předvedli spíše Škatulata hejbejte se.

Dobytí Planety opic (1972)

Když jsem to viděl poprvý asi v 5 letech nemohl jsem spát a bál se, že si opice pro mně příjdou.Postupem času už jsem na to koukal jako na pokračování legendárního snímku.Má to dobrej nápad, ale to zpracování je postavený na hlavu.Ve městě lidí jako šafránu a všude opice v kombinezách, který dobijou svět s klackem v ruce, kde bylo vojsko s tankama a letectvo, přiběhlo jen pár poldů s pistolema.Ten závěr s Césarovým projevem byl, ale povedenej :TOTO JE DEN KDY SE ZROZDILA PLANETA OPIC!!!!!Beru to jako srdcovku.