Corporate Monster (2019)

Taká variácia na They live ale ináč celkom dobre

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Čo som to preboha videl?? Tak niekto si povedal že Fast and Furious zarábajú dost peňazí tak skusmé niečo podobné, z archeológov spravme špiónov a heslom dňa je lobotómia mozgu.

The Last Mountain (2021)

Miestami, zaujímavé, nudne, napínavé, zdĺhavé, dojemné taký úplný priemer v rámci tohto druhu dokumentu, Alpinista sa mi zdal oveľa zaujímavejší

Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

Tak dopadlo to tak asi ako som čakal no proste na h0vno, celkovo to vyzerá ako taký cosplay s vyšším rozpočtom + super otravná Yerin Ha no teda druhú epizódu o ktorej som počul že je len filler bez akcie ma teda nedostanú ale možno je problem vo mne som dost veľký fanúšik Halo serie Halo1 -10x, Halo2-4x, Halo3-4x, Halo4-2x Halo5-1x Halo Reach-3x, Halo Infinite 1x dohraté takže možno niekomu ktorému je Halo ukradnuté sa toto môže páčiť

Everest (2015)

Po druhom zahliadnutí vo VR na obrovskej 3D obrazovke dvíham hodnotenie z 3 na 4,5, toto je asi jeden z mala filmov kde 3D filmu brutálne pomôže.

13 minut: Ve víru tornáda (2021) odpad!

Jediné tornado ktoré tam uvidíte je na plagáte a teda kvôli príbehu alebo hercom sa toto určite neoplatí pozerať

Old Henry (2021)

Jednoduchý príbeh, s pár dobrými hercami, zopár super scénami, ktorý ale ani na sekundu nenudí a to je presne to čo človek raz za čas potrebuje

Všichni svatí mafie (2021)

och toto mi trhá srdce, vizuál super, herci obstojný a dej okrem fan servisu nič zaujímavého neprináša, o finale tu nemôže byť ani reč.

Teror (2018) (seriál)

Radšej ako toto odporúčam audioknihu Terror..toto je len slabý odvar toho čo je popisované v knihe + z tohto seriálu vôbec nemáte pocit že v miestach kde sa to odohráva je - 55 stupňov Celzia takmer všetko tu pôsobí tak že sa šetrilo kde sa dalo

Země na scestí (2019)

Toto je ako katastrofický film objednaný z Aliexpressu vykradnuté nápady z cudzích filmov, spravené bez akejkoľvek logiky a zabalené v neleštenom obale vo vnútri ktorého sa skrýva nefunkčný výrobok bez možnosti reklamácie.