Immortalitas (2012) odpad!

Tak som si to konečne pozrel pretože som sa chcel sám presvedčiť či je to také strašné ako trailer....bože skutočnosť prekročila všetky moje očakávania....taký blud by som neočakával ani od Asylum-u...dej úplne ale úplne nezmyselný plný nesúvisiacich scén s dialógmi pri ktorých aj najlacnejšia turecká telenovela sa javý ako dobre rozbehnutá Tarantínovka....herecké výkony????????? to akože čo bolo??? ja som vedel že Csino nie je Christian Bale ale toto??? a ako preboha tam dostali Višnovského??? veď si musel prečítať aspoň jednu stranu scenáru...efekty musel robiť nejaký macher ktorý vyrába filmy pre Ghanu veď toto dokáže spraviť asi každý čo si pozrie stránku videocopilot a dostane se aspoň po tutorial č 12 pre film ktorý sa honosil titulom prvý slovenský sci-fi je to katastrofa...Kamera??? to to točili mobilom?? už len ta silná vignetta mi liezla na nervy...koniec koncov keby to bolo vypustené iba na youtube tak by to možno malo aj 10% ale toto dať do kín je urážka každého diváka..ešte som si dodatočne pozrel rozhovory s "režisérom" tie pseudointelektuálne reči a absolútny nedostatok sebakritiky ma úplné odrovnali to na VSMU zoberú každého čo dokáže zapnúť kameru na telefóne a natočiť sa ako serie na záchode???

The Loved Ones (2009)

Keby to malo 20 minút tak by som tomu napálil 5* ale takto sú to slabé **

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Klasika neklasika aj to najlepšie jedlo sa preje keď vám ho budú tlačiť pod nos každý den.

Riddick (2013)

Slabé 3*** keby Twohy za každým ako ohlasil noveho Riddicka vypotil nejakú solidnu myšlienku ktorú by zapracoval do scenára tak by sme tu mali majstrovské dielo...miesto toho tu je nemastné-neslané sladko-kyslé pokračovanie skvelej jedničky

Seznam smrti (2011)

hmmmmm tak neviem či som videl iný film ale nejak ma to nechytilo a ani poriadne neviem čo to všetko malo znamenať ale herci boli super a ešte dobrá atmosfera takže 2*.

Contracted (2013)

Ako som pozeral na miestne hodnotenie tak som zvažoval či vôbec tomuto obetujem 80 minút života nakoniec som ale neľutoval. Miestami kvalitný thriller a dobrými maskami a trocha diétnym finále avšak vzhľadom že som od tohto neočakával nič prevratné bol som milo prekvapený.

Osamělý jezdec (2013)

Na moje počudovanie som sa skvelo zabavil..a to som po prečítaní recenzií, rôznych info o filme a traileru bol pripravený že tomuto napálim tak max **...nuž život je plný malých prekvapení :)

Den nezávislosti (1996)

Keď som pred rokmi išiel z kina bolo by to minimálne za 6 * ale teraz slabé 3*

Útok na Bílý dům (2013)

Maximalne predražený Die Hard ako od Disneyho s nenormalne otravnou detskou hrdinkou, o polovicu lacnejší Olympus je minimalne 2x lepší

Star Trek: Do temnoty (2013)

Dokonalý audiovizuálny zážitok nabitý emóciami až po okraj.100%