Bronson (2008)

Tak neviem možno som vadný ale mne sa to za každým páči viac a viac... možno o chvíľu zmením hodnotenie na 5*. Hardy je proste blázon a toto je jeho oneman show..ešte pred nedávnom o ňom nebolo počuť a teraz je úplne všade čo mi však nevadí lebo si to narozdiel od takého Sama Worthingtona si to zaslúžil.

Bourneův odkaz (2012)

Keď si to pozriete ako nejake pseudo pokračovanie Bourna tak to bude asi taký skok ako z Burtonovho Batmana sa vracia na Batman Forever ale rozhodne to nieje taká katastrofa ako som čakal..ak by to do rúk chytil skúsenejší režisér a trocha sa popracovalo na scenári mohlo by to mať dobré pokračovanie.Také 3 a 1/2 *

Temný rytíř povstal (2012)

Tak to bolo skvelo strávených 164 minut podobnú radosť a smútok som zažil naposledy pred 9 rokmi pri konci Pána prsteňov moje očakávania boli vysoké a trocha som sa bál či ich film dokáže naplniť a on ich naplnil do poslednej bodky. začínam mať pocit že bratia Nolanovci asi ani niesu z tohoto sveta...:)

Zlo (2012)

Tak ja si nemôžem pomôcť ale keď si porovnám sračky ktoré mám zdochyňajúca slovenská kinematografia ponúkla za posledné roky, tak toto je veľdielo hodné 18 oskarov, 45 emmy a asi 10000000 tomov aurelov a podobných k.k.tín ...Áno je to bohapustá vykrádačka Grave Encounters, RECu a iba boh vie čoho všetkého..Áno nieje to nejak extra strašidelne ALE je to celkom fajn a určite si to pozriem ešte raz...a keby to nebolo slovenské tak tomu dám *** ALE dobre som sa zabavil a hlavne tam nehral Maštalír alebo Studenková čo si ale myslím že na úlohu ženy ktorá je 2 roky po smrti by sa veľmi hodila :) a preto dávam ****

Hugo a jeho velký objev (2011)

No ja neviem toto ma minulo asi tak ako Spielbergov Tintin neviem prečo ale normálne som u toho filmu dostal nervy... asi to bude tou muzikou v Tintinovy mi tiež nenormalne vadila alebo ....

Ochránce (2012)

Aj keď by sa to mohlo už volať Kurier 21 je to jedna z tých lepších Stathamiek viac sa k tomu nedá povedať...

Amazing Spider-Man (2012)

Letný blockbuster ako sa patrí..v porovnaní s Raimiho Spidermanom je to o kúsok reálnejšie a menej komixovejšie a Gaffield sa na Parkra hodil viacej ako Tobey Maguire.. teším sa na dvojku.

Válečný kůň (2011)

Tak neviem Spielbergovy nejak v poslednom čase neviem prísť na chuť..Tintina som s veľkým sebazaprením dopozeral do konca a pri tomto som takmer zaspal..Technická stránka filmu bolá skvelá len ten príbeh....nevedel som či sa pozerám na Disneyovku alebo nejakú vážnu drámu a v podstate neviem to ani teraz teda okrem toho že po druhýkrát si to už určite nepozriem.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Ani Expendables 2 nezosadilo Ramba 4 z môjho trónu akčneho filmu. Ultimatívny akčný masaker ktorý sa vyskytne raz za dekádu. Extended cut ******

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Seria-1 **** Toto nieje CSI kde si riešenie prípadu vycucajú z prstu kde sú všetci krásny, statočný a nesmrtelný toto je realita Seria-2 *****Jednoznačne lepšia ako prvá séria Sobotka rules Seria-3 **** Tak nejak na úrovni prvej série avšak s užastným koncom