Doupě (2014)

Si ze mě nějakej americkej degen zas asi střílí, jak někdo může takto prznit remakem opravdu solidní originál ?! Pro ty co zde chválí nějakým způsobem tuto náhražku originálu, tak doporučuji Okrsek 13 a to oba díly !!!

Drákula (2013) (seriál)

Mělo by to i navíc, nezabíjet to tak tragická choreografie s nedokonalým střihem při akcích.

Annabelle (2014)

Tak sem přijel na doraz do kina, koupil načos, kýbl fanty, sedl, akorát skončily reklamy a začal film. Cca půlku filmu sem bedlivě sledoval to famozní hrororové napětí, které bylo navnazeno i se solidní hereckou účastí. Na horory nejsem, ale uznám, že to z mého hlediska bylo obstojné. Teda, než tam byl ve sklepě ten černej šulin s drápama, v tu chvíli skončil horor a začalo nám sci-fi. Tak sem si řikal, no takhel zkazit pěknej film, ale pořád sem doufal v solidní konec. A omyl, na sci-fi navázala komedie, když tam toho černouška dali znova, tak už sem se i ušklíbl, nebylo to vhodné, trefné, profi, nic prostě ... Za půl filmu dám 3 hvězdy a za zbytek bych dal nejraději někomu facku.

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Nooooo, konečně taky někdo dal do kupy film se zombíky, co vás baví. Nesnaží se promakat každou kapku krve, ale pustí fantazii pěkně z uzdy tuctových břídilů.

Babovřesky (2013) odpad!

Jak na takovou šlichtu hoven někdo odklepne rozpočet, nepochopim. Mr. Troška by se měl zamyslet, tady se na to slušně "vysral"

Mlýny (1994) (divadelní záznam)

Jo kua !!! Ukažme světu jací vypatlanci nás tu desítky let omezovali a hráli si tu jak v divadle !

Závod s časem (2013)

Drž se, připoutej se, řekl jsem připoutej se ... Na tuten scénáristicky mrtvej a neoriginálně stupidní "akčňák" vám doporučím jen... nažrat se, načít pivo, další dvě pod nohy, ovladač daleko od sebe a dutě civět, jakmile se zamyslíte budete hledat ovladač, ale naštěstí jste po jídle, cucáte pivo a zvedat se na vypnutí jste líní, tudíž načínáte druhýho kouska a dále civíte... Zamejšlet už se neopovažujete a dáváte třetí pivo. Dopito a konečne začíná akce, plný močák a vy dumáte, zvednout - nezvednout, jestli se zvednu, vypínam sedim u toho už hodinu a něco, byla by škoda to vypnout a tak napjatě sedíte do konce který je za rohem a těšíte se na WC. Byl to děs při kterém jsem se opotil. Škoda jen že ne z filmu, ale z těch piv ...

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Když se zamyslím že rejža má na triku i Méďu, nutí mě to samozřejmě srovnávat, ale seru na to. Tohle má sice pár prvků velmi specifických, i když v dnešní době celkem obvyklých, ale přes to je to sakra jienj humor. Začátek mě nechával tápat na rozmezí dvou až třech hvězd. Prostě takový, jo dobrý ale spíš míň. Ve chvíli kdy Barney nasral dvou borcům do buřinky sem se zvedl o další stupínek při kterém jsem váhal a film nabíral stejným směrem. Konec byl samozřejmě očekávaný a tak jsem si pořád tak nějak v hlavě přehazoval klady a mínusy. Poté mi cvaklo jak zajímavě je znázorněno využití dnes běžných dobrot u teeneagerů a jak to zachraňovalo životy a absolutní tečku tomu nasadil Džango, kterej potvrdil už v skrytku mysli, očekávaných 80%

Enderova hra (2013)

začátek se tváří zajímavě, ale když zjistíte, proč jste dřepěli takovou dobu a čekali na něco co nepřijde, akorát vást to nařkne ...