Sherlock Holmes (2009)

Toto nie je ten spomalený starý Sherlock Holmes, ktorého poznáte z dávnych čias, ale moderný svižný a namakaný típek, ktorý má rád akciu. Guy Ritchie sa nezaprie. BTW skvelý soundtrack.

Ctihodný občan (2009)

Napíšem len asi toľko, že som s Gerardom sympatizoval až do úplného konca, aj keď ja by som to až tak nehrotil. Celkom fajn prekvapenie v akčnom žánri.

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Nedajte sa odradiť ostatnými hodnoteniami užívateľov ČSFD. Mne sa to na rozdiel od väčšiny užívateľov páčilo. Bolo to svižné, miestami napínavé a k tomu aj dobré herecké obsadenie. Je to jeden z tých lepších filmov z policajného prostredia, ktorý nemá zbytočne dlhú minutáž a ponúkol mi ešte viac ako som očakával.

Zombieland (2009)

Skvelá žánrová jednohubka, pri ktorej som sa po dlhom čase dobre a z chuti zasmial. Emma Stone z brokovnicou achh.

Coach Carter (2005)

Najlepšia športová dráma. Príbeh učiteľa, ktorý chce z nespratných pouličných deciek urobiť 'niekoho' aj keby ho tom malo stáť vlastný život. Vynikajúci Samuel L. Jacskon.

Hannah Montana (2009)

Hannah Montana a Miley Cyrus sú ako hrozno, jedna hrozná, druhá hrozná :D Jednu hviezdu dávam za song Butterfly Flies Away a tu druhú za The Climb. Tie sú naozaj celkom fajn songy :)

Bruno (2009)

Sacha Baron Cohen je pán, ale Borat je Borat.

Walk the Line (2005)

Johnny Cash? Kto to sakra je? Pozrite si to a zistite. Možno budete rovnako prekvapený a jeho boj o celoživotnú lásku June Carter Vás ohromí rovnako ako mňa. Nádherná Reese Witherspoon a krásne country pesničky. Oplatí sa pozrieť.

Austrálie (2008)

WTF?! Austrália má najkrajšiu krajinu na svete a oni použijú zelené plátno? Nicole a Hugha mám rád, ale lásku cez špeciálne efekty nenakrútiš.