Temný úsvit (2006)

Úteky z väzení milujem. Dokonalé herecké schopnosti Christiana Balea a ďalších ''zajatcov''.

Drsný časy (2005)

Christian Bale je šialenec, v dobrom zmysle slova. V tomto filme to ukázal ako to vie. On snáď zahrá čokoľvek. Super akčný film. Na filmy Davida Ayera si odteraz budem dávať väčší pozor.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

John Moore a spol zničili celú tu legendárnu sériu o policajtovi z NYC. Veľká škoda, že vznikol piaty diel ako tento.

Raubíř Ralf (2012)

Pre mňa animák roku a obrovské prekvapenie. Originálne.

Útěk do divočiny (2007)

Ak chcete aspoň na chvíľku utiecť z dnešného sveta, z tej konzumnej doby, vďaka tomuto filmu sa Vám to podarí.

Avengers (2012)

Očakával som, že takýto film nemôže skončiť inak ako totálnym fiaskom. Som však rád, že opak je pravdou. Film naozaj funguje, scénar je výborný, efekty sú super, nechýba kopec akcie a humoru. Každý priaznivec komiksov dostane presne čo očakáva. Nie je o čom, čakám The Avengers 2, ale tentoraz tam nesmie chýbať Spider-man :)

Temný rytíř povstal (2012)

Už jednotka dvíhala laťku príliš vysoko, každy cítil, že to nie je iba obyčajný komiks, bolo z neho cítiť krimi a dialógy boli napísané na vysokej úrovni. Niekto bude dvojku považovať za to najlepšie z celej série, Joker naozaj urobil poriadny chaos a urobil túto sériu nezabudnuteľnou. Málokomu sa však podarí udržať tak rozbehnutú sériu a doviesť ju do úspešného konca. Nolanovi sa to nielen že podarilo, ale myslím, že ju završil epicky. Nič nepokazil, akurát pridal celej sérií to čo jej chýbalo.  Všetko do seba zapadá. Užívajte si film ako poslednú časť trilógie, dajte šancu novým postavám a celú trilógiu budete mať dlho v srdci ako najlepšiu komiksovú trilógiu všetkých čias ako ja.

Mumie (1999)

Nemôžem si pomôcť, ale tento film mám neustále v pamäti ako najlepší filmový zážitok z kina, asi to bude preto, že som mal vtedy asi iba 10 rokov a naozaj celá škola sme sa na tom neuveriteľne zabávali. :) Načo sú filmy, keď už nie na takéto zážitky.