Zombieland (2009)

Super sranda, na cvhíli mě nenechali vychladnout, smála jsem se "chi chi chi" až jsem se za břicho popadala :)))

Zoom: Akademie pro superhrdiny (2006)

Když vezmu v potaz, že šlo o pohádku pro malé děti, tak to docela šlo. Ale už zastavte produkci dalších filmů o superhrdinech!!! Nebyla to až taková sranda a místy dosahovat film totální trapnosti (když se na doktora Granta otočí trchoř zadkem, proč neuhne a čeká, až mu to tchoř napálí o obličeje?!) Popravdě - bylo mi kutila Tima, Moniky z přátel a pana Grizvolda opravdu líto!

Z pekla štěstí (1999) odpad!

Tohle chcete proboha pouštět dětem?! Tím z nich určitě vychováte filmové vědce a kvalitní filmové kritiky! ;-)

Zpívání v dešti (1952)

Nenávidím muzikály, ale tento mě vážně dostal. Skvělý příběh, bezva choreografie a dnes už klasické písničky (vůbec jsem netušila, že se vzaly z tohoto filmu). Moc mě potěšilo, že děj se odehrává v době, kterou miluju ze všeho nejvíc - v době němého filmu a přechod na zvukový film je prostě super téma :)

Zrnko pravdy (2015)

Zajímavá detektivka se sympatidkým vyšetřovatelem, která místy jikří originálním humorem a je napínavá.

Ztracený poklad templářských rytířů (2006)

Jaké klišé - děti hledají (a najdou) ztracený poklad, pronásledují je lumpové a nakonec vše zachrání rytíři!!! Mylsím, že tento námět se dostane do top světového filmu!

Ztracený princ (2008) (TV film)

No ja nevím, lidi...bylo to děsně zdlouhavé a utahané a nic se tam prakticky nedělo, žádné poučení z toho neplynulo a jak to dopadne bylo jasné od začátku...Jenom výprava, kostýmy, občas kamera a tak dále se povedlo, bohužel to není všechno.

Ztroskotaná láska (2005)

Nápad to není špatný - ale už v první minutě mi bylo jasné, jak to dopadne a ani sjem se moc nebavila (ale možná jednou úsměv uvízl). Byla bych dala i horší ohodnocení, ale ti poskoci Jasona, hlavně manažer se sluníčkem na hlavě, ti mě fakt dostali a kdyby ve filmu k NIM přidali lepší příběh, tak sice by to byl jiný film, ale o hodně lepší. Rozhodně ale střihy ve filmu typu srdíčko si mohli odpustit, to už snad ani nejhorší čestí amatéři nedělají! Taková prasárna!

Zvětšenina (1966)

Eh, co to bylo? To je jako ten slavný film, který je zmiňován ve všech knihách o filmu? Já jsem to asi nepochopila, nejen že jsem se fakt nudila, ale ještě to němělo ani pointu a prostě nic! Já to necháopu, tak jak to teda bylo?!

Zvíře (2001)

Jaky odpad zase, lidi! Legrace to je! Mě se to líbilo, dost jsem se nasmála!