Zvláštní dny (1995)

Zajímavé sci-fi, zajímavější, že režisérem je žena ;-) Skvělý nápad, dobré herecké výkony a celkově dobře promyšlený film, jen jsem odhadovala, ze musi být s roku nebreč, překvapilo mě, že 95 :) Bohužel na filmech z budoucnosti mi vadí, že na ně koukám v ještě vzdálenější budoucnosti a směju se tomu, jak si filmaři představovali rok 99 ;-)

Žába k zulíbání (2002)

Skvělý film plný srandy. Asi jsem jediná, koho to nadchlo, ale podívala bych se klidně znovu a znovu. Dívka v těle úchylného zloděje je komické samo o sobě.

Železný obr (1999)

No... pohádka... o ničem. Divné to bylo, charaktery také divné. Obr nesympatický. Držela jsem palce, aby ho konečně armáda našla a dala do šrotu.

Železný stisk (1977)

Co to mělo být? Dyť je to o ničem, je to trapný - 10 minut je honí vrtulník a střílí po nich a neříkejte mi, že se netrefí! Vůbec jsem asi nepochopila, o čem ten film je! Trapná akce, děj nudný, myšlenka nulová. Asi se Clint chtěl realizovat.

Želvy Ninja 2 (2016)

Já vám nevím, lidi, mě ty želvy ninja nikdy moc nebraly. Ne, že by to byl blbý film,a le naprosto mě nebavil, želvy mě nazajímaly a ... proč jsem se na to vlastně koukala?

Žena bez hlavy (2008)

Jaký je pocit viny? Zajímavé zamyšlení nad failem hlavní hrdinky a jejími výčitkami svědomí, film se bohužel hodně táhne a místy i nudí.

Ženich na útěku (1999)

Ach ta romantika, těch nevěst... skoro jako Keystonští policisté ženoucí se za Busterem Keatonem. Určitě si při natáčení užili spousty legrace, ale jinak kravina jak prase :D

Ženy v pokušení (2010)

Nejprve jsem se toho bála, protože mi film vychválily kámošky - to bude nějaká stupidní romanťárna, pomyslela jsem si. A ono to bylo vcelku pěkné. Sympatické postavy, úžasný příběh a milý humor i drama. Prostě na mě ten film úžasně zapůsobil a nabil mě jakýmsi ženským optimismem.

Živák (2009) (pořad)

Zábavná soutěž kapel, která běžela na Public TV, ale také na internetu. Vítěz soutěže, ZakázanÝovoce, je nyní slavnou kapelou.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Průměrně 4*. Jako je to super dílo. Skvělé masky a prostředí postapoklayptického světa. Ale po čase jsem zjistila, že všichni umřou. Budeme potkávat nové postavy a ty také umřou. Není úniku. Tak to bude dokola až než skončí seriál nebo svět. A neskončí to nijak. Proto jsem na seriál v beznaději přestala koukat v 3. sérii, a kdyby byla opravdová zombie apokalypsa, nejspíš bych byla první mrtvá, a nebo bych se rovnou zastřelila.