Živí mrtví - Série 1 (2010) (série)

První série prostě pecka. Nejsem fanda zombie filmů, ale toto bylo napínavé, akční a skvěle promyšlené.

Živí mrtví - Série 2 (2011) (série)

Akce z farmy a trochu uklidnění po městském boji je docela příjemná změna v seriálu. Možnost pro rozvoj dalších lidských dramat a vztahů.

Živí mrtví - Série 3 (2012) (série)

Prostředí věznice bylo suprově zvolené a pak idylické městečko vedné Morrisseyem k sežrání. Jenom mi přišlo, že je to už pořád dokola to samé. Popadla mě beznaděj - z tohoto koloběhu není úniku a stejně tak se bude seriál ubírat stejným směrem. Všichni, koho známe, postupně umřou a budeme potkávat nové postavy a ty také umřou a usoudila jsem, že kdyby vypukla zombie apokalypsa, tak bych se asi rovnou zastřelila :D

Život Briana (1979)

Tak to byla pecka. První polovina je trochu chaotická a absurdní vtipy trochu trapné, druhá půlka ale stojí za to a ty hlášky z filmu se dají citovat pořád! "Všichni jste jedineční! ... Já ne!" a tak dále. Tohle dílko by měl každý vidět. FIlm natočený přednostně jako kravinka, jehož záměr prostě náhodou vyšel :)

Život nebo něco takového (2002)

Ale nebylo to špatný - takovýhle relaxační filmy na nedělní odpoledne jsou užitečnější, než nějaká superumělecká tvorba, která vám nedá spát, pokud chcete vypnout.

Žízeň (2009)

Masakrózní dílo! Romantické, napínavé, strašidelné, vtipné, ... prostě všechno dohromady. Holt Korejci umí mixovat žánry do dokonalého celku. Na to nejsme zvyklí.

10 způsobů lásky (2008) (TV film)

Zajímavé propletené dráma, náhodné situace vyzněly občas komicky a vůbec mi nevadilo, že každá postava měla ve filmu tak málo prostoru a vlastně žádná nebo všechny postavy byly hlavní :)

10 000 př. n. l. (2008)

Hvězdičku za kostýmy, výpravu, efekty a tak dále. Příběh byl také pěkný, ale podivně se táhnul a ve výsledku byl o ničem. Hlavní herečka mi byla velmi nesympatická! Byl to vlastně takový nijaký film, který mě urazil tím, že neurazí a nezaujme.

1612: Kronika smutných časů (2007)

Trochu zmatek, chaos, nepochopitelné ruské hluboké myšlenky a zbytečně douhé a zpomalované scény. Nechutné krvavé scény byly ale zase vymakané a ke konci se objevilo i trochu humoru. Film co si hraje na ruskou klasiku s megarozpočtem.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Pomalým spádem se dostáváme do nečekaných rovin. Kdo hledá akci nebo války ve vesmíru, bude spíše překvapen hlubokou filozofií