Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Tak to mě teda mrzí to vaše chabé hodnocení, ale já jsem z toho filmu byla vážně nadšená. Skvělé vtipy, hlavně ta jejich hra, mezilidské vztahy a hlavně vám ukážou, že nikdy nevíte, co se děje v zákulisí vaší oblíbené restaurace. Vše, co se odehraje za jediný den je humorné, vtipné a prostě super. Strčte si tu jednu hvězdičku někam, nerozumíte srandě!

Hellraiser (1987)

Scénář, děj i hlavní hrdinka, která vypadá jako můj bývalý spolubydlící Kuba, stojí za starou bačkoru. Ale něco to mělo do sebe - super efekty i ikoničtí bubáci.

Hercules (2014)

Tahle verze Hercula mě vážně nadchla. Bezvadně vysvětlené, že Hercules byl jen člověk a do mýtů se dostal díky svým spojencům a spolupracovníkům. The Rock mě překvapil, byl až neobyčejně sympatický.

Hezké chvilky bez záruky (2006)

Film emocemi a lidskými příběhy úplně prekypuje, bohužel v té samé akci, kdy vběhávají choří lidé do ordinace, nedokážete se ani nadechnout, nemluvě o tom, že ve filmu snad není statického záběru. Z kina tedy chodíte pak zrelaxovaní jako z ordinace milé psycholožky :) Záměr to není špatný, jen mě mrzí, že postavy se ve filmu vynořují a pak zase mizí a pak divák má pocit, že je film nedokončený, příběhy nedořešené a proto oběvující se postavy zbytečné.

Himálaj (2008)

No, záměr autora - meditace, zžití se s tamním životem, cestování s hlavním hrdinou a cítit jeho pocity. Nepochopila jsem, proč do té vesnice šel a na jeho dlouhé cestě tam (ve filmu má 20 minut, aby si divák uvědomil, že cesta trvá třeba i 2 dny) jsem si perfektně schrupla. Diváci chtějí holt srandu, akci a aby se pořád něco dělo. Na meditaci každý kašle. Asi je to moc nadčasové dílo.

Hitler kaput! (2008)

No hustý meganářez, i přesto, že neumím rusky, tak jsem učůrávala smíchy. Oceňuji detaily a stylizaci filmu, odvahu dělat si legraci z Hitlera a suprovou hudbu. Nehledejte ve filmu hloubku a ani myšlenku, je to prostě jenom legrace k popukání :-D

Hlavně nezávazně (2011)

Film jsem si náhodou pustila hned po filmu Černá labuť. Byla to trochu úleva vidět, že té holce hrabe jenom trochu. Možná kdyby spojili svět filmování a ty jejich postelové tendence, mohlo by z toho být docela dobré porno. Možná že tvůrci původně točili porno, ale ta školačka z toho muzikálu, který tam jako natáčí, určitě couvla a tak z toho museli udělat slušný film.

Hlídač č. 47 (2008)

Dobře propracované drama, psychologie a celkově příběh. Technické provedení filmu dokonalé - skvělé exteriéry, kostýmy, nasvětlení... Jediné, co mě na filmu vážně naštvalo byly herecké výkony představitelů manželky a hrobaře - nevím, jestli tihle dva lidé neumějí hrát, nebo je prostě režisér Renč nezvládl.

Hluboké hrdlo (1972)

Úžasné a zásadní porno, u kterého se člověk spíš zasměje a pobaví, než nějak sexuálně uspokojí. Přijde mi to spíš jako parodie na pornofilmy. Jak pravil kalsik "toto bylo první porno, kde jsem pretáčel erotické scény, abych mohl poslouchat dialogy..."