Hodina klavíru (2007) (TV film)

Nijak mě to nezaujalo. Ve snaze "za málo peněz hodně muziky" bylo málo muziky :(

Hodiny (2002)

"Nádherně propletené osudy 3 odlišných žen, prostě film o ženách a pro ženy. Mikdo z chlapů, co znám, to vůbec nepochopili :)" to byl můj původní komentář a teď se musím omluvit uživateli "asirtes", jehož je to oblíbený film a mrzí ho, že lidi píší o filmu, že je "o ženách a pro ženy" :) Toto jsem mu odpověděla: "Nemyslím si, že je ten film jenom pro ženy, ale myslím, že pro muže je těžko pochopitelný. Nebo aspoň pro muže v mém okolí. Neříkám, že by se jim ten film nelíbil, ale já mám pocit, že jsem těm ženám ve filmu víc porozuměla, než oni. Autor se totiž dotýká jakéhosi ženství v duši, které mají i muži, ale nechtějí si ho přiznat. V jeho filmu "Billy Elliot" je to myslím znát víc. Jsou to velmi citlivé filmy a muži mají od dětství naprogramováno být drsňáky, takže je to pro ně nepřijatelná tématika - podle mého názoru samozřejmě.

Holidays (2016)

Tak povídkové filmy jsou fajn, nezapomenu na scénu s pasákem, ale jinak slabota.

Holky to chtěj taky (2001)

Pro mladá nezkušená děvčátka docela poučné, hlavně jak jezdit správně na kole

Homeless (2011) (amatérský film)

Smutný příběh o člověku na dně naší společnosti zároveň pohladí po duši a zahřeje u srdíčka zajímavou pointou příběhu. Homeless dobrodružství.

Homo.pl (2007)

Rozhovory s lidmi byly zajímavé, ale po chvíli je trochu náročné nekoukat na nic jiného, než jen na hovořící hlavy. Dokument informuje o životě homosexuálů v polsku a dodává odvahy homosexuálním divákům, na zpracování a myšlence ale není nic víc zajímavého.

Hon na pačlověky (2016) odpad!

Na to se nedalo koukat. Mamka mi to doporučila, básnila o tom a i taťka byl nadšený, tak jsem si film pustila a nevydržela jsem ani 10 minut. Pak jsem tomu dala šanci za pár dní a fakt jsem to nedala. Totální nuda, trapas a já nevím co psát. Asi jsem to nepochopila, nebo nevím.

Honza málem králem (1977)

Jedna z nejlepších českých pohádek. Jak se mohlo stát, že Češi zapoměli, jak se točí správné pohádky?!

Hon za svobodou (2004)

Jedna hvězdička za Prahu, jinak mizerná ptákovina o naprosto vypatlané dceři prezidenta, která je total mimo. Prezident USA také nemá nic lepšího na práci, než státní peníze plencat na její sledování. Je to nějaké zcestné celé...