Horská kočka (1921)

Na tomto filmu je překvapující nejednoznačnost, jak to dopadne. Obvykle na začátku romantického filmu řeknete: "ano, tahle bude s tímhle", tento film je zvláštní právě tím, že do poslední chvíle nevíte. Navíc Lubitchova hlavní hrdinka je charizmatická a energická, film je opět nabušený vtipnými gagy a obsahuje prvky německého expresionismu.

Horší než smrt (2010)

Až na ten fekal humor jako docela milá komedie. Místy trochu uřvaná a trapná. A škoda, že ani ten nápad není originální.

Horší než smrt (2007)

Tak jsem se chtěla podívat na tenhle film - tak jsem skoukla "Horší než smrt" - když ho chci hodnotit, tak koukám, že jsem viděla úplně jiný film (plný černochů a jediný stejný herec nyl ten liliput) - to jsou mi věci. No, konečně jsem to viděla. Je to lepší, než ta černošská verze (nejsem rasista :D ). Dobrý úlet :D

Horší už to nebude (2006)

Tak to byl moc pěkný film, zahřeje u srdíčka, potěší, pobaví a hlavně je to super nápad, který jsem zatím v žádném jiném filmu neviděla.

Hostitel (2013)

Docela pěkný film. Mám ráda postapokalyptické filmy a tenhle byl takový zvláštní. A byla tam akce a láska a tak. Nojo, jen SPOILER nebýt chytrého strejdy, tak všichni zaklepou bačkorama :D

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Úspěšné pokračování pohádky, proč ne. Dobře se na to kouká.

Hovory o lásce (1964)

Až mi je hamba takového velikána tak kriticky hodnotit, ale vážně mi ten film přišel naprosto amatérský a o ničem - celý den chodit s kamerou a ptát se Italů na názor týkající se sexu, jako Pasoliniho terapie pro jeho smíření s jeho homosexualitou, mě naprosto nudilo. Asi v té době v Itálii byl ten film bomba...

Howlův kráčející hrad (2004)

Celkem pěkná pohádka s moc pěknou animací, ale bohužel na mě to je až příliš fantasy a gerontofilní ;-) Bohužel Japonské filmy jsou mi vzdálené, i když se snaží vypadat "Evropsky" či "Americky" :(

Hra (1997)

Skvěle promyšlené, nečekané zvraty a překvapující konec