Sodoma a Gomora (1922)

Pompézní magdílo, díky ekonomické krizi 20. let davy komparzistů a monstózní kulisy dokázaly vytvořit něco, co by se dnes muselo kvůli financím klonovat v PC a stavět v modelech :)

Sopka (1997)

Ty scény v kanále a v metru mě vážně děsily, ale zase někdo zachránil svět, tak je to ok.

Soud (2011) (amatérský film)

Film vede diváka k zamyšlení nad činy, keré sám napáchal. Ne všechny jsou tak jednoznačné, jak si myslíme, a tyto činy mohou mít dalekosáhlé, až fatální následky.

Soumrak mrtvých (2004)

Hustý nářez, fakt povedená parodie, která mě mile překvapila. Místy jsem se smála, až jsem se za břicho popadala. Při natáčení se museli tvůrci vyřádit.

Spaced (1999) (seriál)

Výborné nápady pro akční vzhled :)

Speak Easily (1932)

Mosím říct, že je smutné koukat se na osud velkého umělce, který končí takto - film, na který se divák vydrží koukat jen kvůli Busterovi! Kdyby to okleštili jen na závěrečnou scénu, kde soubor vystupuje, bylo by to o něčem jiném. Kdo totiž čeká grotesku plnou gagů, vtipů a morálních poučení, nebo dokonce myšlenku, tak nechť se podívá s hodně přimhouřenýma očima na závěrečnou scénu - možná ta vám bude připomínat staré dobré časy.

Spies of Warsaw (2013) (seriál)

Asi není můj šálek čaje, dokoukala jsem to do půlky druhého dílu. Sice neodolatelný David Tennant byl naprosto úžasný, ale celkový děj a zpracování naprosto tuctové.

Sprosťárny (2013) odpad!

Na filmu zajímavý pouze název... o ničem :(

Sráči (2011) (TV film)

Depresivní Robert netušící, proč diváci nemají rádi jeho filmy, sází na podobný žánr jako u filmu "Pravidla lži" a toť podle mého dobrý tah. Výborný, sarkastický, temně ponuře humorný film, který se nebojí chodit po tenkém ledě. Pomalý rozjezd filmu doplňuje skvělý a dymanický závěr s písní Michala Davida. Hlavního hrdinu si zamilujete stejně jako ostatní postavy ve filmu. Dokonce mi děj místy připomínal film "po přečtení spalte" - podobně trpký a suchý, avšak úderně vtipný. Velká škoda, že je film jen televizní.