Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Raubíři, poldinky a babička která se pořád někoho snaží zabít. Každý kdo má někoho trošku šíleného v rodině se v tomhle seriálu musí najít. Skvělý seriál ke kterému se znovu a znovu ráda vracím.

Vrána (1994)

Příběh s neuvěřitelně temnou atmosférou, který plynule přechází z akce do vzpomínek a lehké romantiky aniž by příběh ztratil na dynamičnosti a plynulosti. Do tohoto filmu jsem šla bez jakýchkoliv očekávání a byla velmi velmi příjemně překvapena. Jen škoda hlavního hrdiny těžko říci co mohl ještě dokázat kdyby jeho život nebyl tak nečekaně ukončen.

Cesta do fantazie (2001)

Kouzlo japonské animované tvorby jsem objevila teprve nedávno ale o to více jsem si ji zamilovala. Film ve kterém si snad každý najde to něco co ho osloví a vtáhne do příběhu. Občas vás rozesměje, občas donutí přemýšlet a odejdete od něj s pocitem že to byl dobře strávený čas. Rozhodně pro mě jeden z nezapomenutelných filmových zážitků.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Dnes již klasická žlutá rodinka s kterou se člověk nikdy nenudí. Prostě si jen hodit nohy na stůl a půl hodinky se skvěle bavit.

Star Trek (1966) (seriál)

Ať si kdo chce co chce říká, pro mě je tohle klasika na které jsem vyrostla a která ze mě udělala fantouška sci-fi. Nová generace není špatná a Picard je sympaťák, ale kdo by mohl kdy zapomenout na Kirka, Spocka, Scottyho a McCoye. Možná to nemá skvělé efekty a pro mnoho lidí je to již dávno zastaralé ale pro mě je to srdeční záležitost.

Ajťáci (2006) (seriál)

Seriál ke kterému mě přivedli až kolegové na vejšce a já jsem jim za to velmi vděčná. A jako student informatiky těm cvokům naprosto rozumím jen se někdy tiše bojím že dopadnu jako oni a budu pracovat s někým jako je Moss a Roy =)

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Rimmer, Lister, Kryton a Kocour... o tom se nedá vyprávět, to se prostě musí vidět ... Nikdy si nezahrávej s ničím, co má víc zubů, než Addamsova rodina.

Equilibrium (2002)

Tento film jsem potkala čistě náhodou pozdě večer a ačkoliv jsem v ten moment měla rozkoukáno něco jiného už jsem u něj zůstala. Jako fanouška sci-fi mě nadchl. Civilizace, kde city jsou zločin a kde se běžně pálí umělecká díla. A jediná droga, která zničila veškerou nenávist a války, ale zůstáváme bez soucitu a lásky ještě lidmi? Without love, without anger, without sorrow... breath is just a clock ticking